مدیر کل زندان های همدان بر تحول مطلوب در زمینه ایجاد اشتغال زندانیان و پویایی هر چه بیشتر فعالیت های فرهنگی تاکید کرد

حسن محمد یاری مدیرکل زندان های همدان در اولین جلسه شورای اداری و برنامه ریزی اداره کل زندان های همدان  ، در جمع  روسای زندان های تابعه استان و مسئولان ستادی اداره کل  بر تحول مطلوب در زمینه ایجاد اشتغال زندانیان و پویایی هر چه بیشتر فعالیت های فرهنگی تاکید کرد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، اولین جلسه شورای اداری و برنامه ریزی با حضور “حسن محمد یاری ” مدیر کل  ،مسئولان ستادی اداره کل و روسای زندان های تابعه استان در زندان نهاوند برگزار شد.

 

در ابتدا مدیر کل زندان های همدان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان ، نکاتی را برای افراد حاضر در جلسه یاد آورشد.

محمد یاری با  تاکید به سخنان ریاست معزز سازمان زندان های کشور اشاره کردو افزود : توجه به کاهش جمعیت کیفری ،توسعه کمی و کیفی فعالیت های اصلاحی و تربیتی از جمله بهداشت و درمان، فرهنگی و تربیتی و خدمات اجتماعی و توسعه خدمات حمایتی زندانیان و خانواده زندانیان  باید در اولویت کارهای سازمانی باشد .

وی در ادامه  ضمن تشریح عملکرد مجموعه اداره کل زندان های استان در سال گذشته  بر تحول مطلوب در زمینه ایجاد اشتغال زندانیان و پویایی هر چه بیشتر فعالیت های فرهنگی  در سال جاری تاکید کرد  و خاطر نشان کرد : کلیه فعالیت های فرهنگی در طول سال جاری  با قوت و شدت و بویژه در ماه مبارک رمضان در حوزه های قرآنی ،احکام و اقامه با شکوه نمازهای جماعت برگزار و نتایج فعالیت های مکتوب و مستند ارائه گردد .

 

مدیر کل زندان های همدان   در ادامه ضمن آرزوی  توفیق برای کلیه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به امر مهم انتخابات و جلب مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای و خلق حماسه ملی اشاره و تاکید کردکه ما موظف و مکلفیم  زمینه های لازم را برای مشارکت حداکثری  زندانیان برای  شرکت در انتخابات را فراهم نمائیم.

 

 

 

وی در ادامه همچنین حضور مددجویان درانتخابات  را مهم تلقی کرده و تاکید کرد می بایست با در نظر گرفتن جوانب امنیتی شرایط و بستر لازم را برای شرکت مددجویان در انتخابات فراهم کنیم.

 

در ادامه این جلسه ،محمد یاری همچنین بر تنظیم برنامه غذایی به مناسبت ماه مبارک رمضان ، برگزاری جشن نسیم مهر و جشن گلریزان  ،بازدید مسئولان ستادی اداره کل از زندان ها به صورت مستمر  ، بازرسی مترقبه و غیر مترقبه در زندان ها به منظور پیشگیری از آسیب  های اجتماعی ،برگزاری جلسات ستاد پیشگیری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و کمیته اولویت های دهگانه سازمان  و اجرای طرح صیانت از کارکنان  تاکید و مقرر شد روسای زندان ها  و مسئولان ستادی  موارد را تا حصول نتیجه لازم دنبال کند.

 

گفتنی است   همچنین در جریان برگزاری جلسه شورای اداری  مدیر کل زندان های همدان و هیات همراه ضمن بازدید از بخش های مختلف  زندان نهاوند شامل افسرنگهبانی، بند جوانان، بندهای ۱و۲، بهداری،آشپزخانه،بند نسوان،فروشگاه ها،آشپزخانه در حال ساخت وکارگاه خیاطی ،هریک در بندهای زندان حضور یافتند و به ارتباط چهره به چهره با مددجویان پرداختند و در جریان مشکلات آنان قرار گرفتند و رهنمودهای لازم از سوی مدیر کل ارائه شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*