برگزاری ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و مذهبی یگانهای حفاظت زندانهای سراسر کشور در ماه مبارک رمضان

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و مذهبی یگانهای حفاظت زندانهای سراسر کشور در ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها در جمع معاونین و روسای ستادی یگان حفاظت سازمان زندانها ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و کارکنان پرتلاش یگان حفاظت بیان داشت: ماه رمضان ماه نزول قرآن و ماه مومنین است و امیدوارم بتوانیم از معنویات و فضیلت های این ایام بهره مند گردیم.

ایشان افزودند: بحمد الله امسال با تلاش مدیران کل محترم استانها اقدامات مناسبی جهت انس و بهره مندی بیشتر کارکنان کادر و وظیفه از قرآن کریم انجام گرفته و علاوه بر قرائت یک جزء قرآن در هر روز، مسابقات متنوع حفظ، قرائت، روخوانی، تجوید و… در زندانهای سراسر کشور برگزار گردیده است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها گفت: از دیگر اقدامات انجام گرفته در این ماه پربرکت برگزاری مسابقات و فعالیت های ورزشی انفرادی و گروهی به منظور افزایش نشاط و تقویت روحیه کارکنان وظیفه بوده است.

ایشان افزودند: همچنین با عنایت به فرارسیدن لیالی پرفضیلت قدر و شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) با توجه به حضور جمعی از کارکنان در محل خدمت مراسم احیاء و سوگواری آن امام همام در زندانهای سراسر کشور برگزار گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*