تاکید سرپرست زندانهای ایلام بر حفاظت گفتار در جلسه کمیته امنیتی

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان ایلام – جلسه کمیته امنیتی با حضور سرپرست زندانهای استان ،روسای زندانها ، مسئولین حفاظت و اطلاعات و دیگر اعضای کمیته برگزار گردید.
حسنوند خاطر نشان کرد: یکی از اصول مهم حفاظتی و امنیتی در زندانها رعایت و پایبندی به حفاظت گفتار است . وی نظارت مستمر بر زندانها و پیشگیری از هر بحران احتمالی را از وظایف بسیار مهم کارکنان و مسئولین زندانهای استان دانست و تصریح کرد: تامین امنیت در زندانها مهمترین رکن زندانبانی است و موضوع امنیت در زندان ها از جایگاه خاصی برخوردار بوده که همواره برای ارتقا آن تلاش می شود.
حسنوند بیان داشت: تقویت برنامه های امنیتی و تلاش در راستای ارتقاء آنها تضمین کننده نظم و انضباط در سطح زندانهای است.وی با اشاره به رفع مشکلات زندانیان و استماع اظهارات آنها افزود: زندانیان با در میان گذاشتن مشکلات خود با مسئولین از بار روحی روانی خود کاسته و با آرامش نسبی متحمل حبس خواهد شد.
سرپرست زندانهای ایلام گفت: ثبات امنیت در زندان موجب آرامش ، وحدت و همدلی و همچنین شکوفایی دیگر برنامه های فرهنگی و تربیتی که در راستای تحقق سیاستهای اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها انجام می گیرد را به همراه خواهد داشت وی اظهار کرد: وظیفه‌ای که به افراد محول می‌شود باید با احساس مسئولیت و شایستگی انجام دهند تا خللی در کار ایجاد نشود.
رحمن موحدی مسئول حفاظت و اطلاعات زندانهای ایلام نیز در ادامه عنوان نمود: حفظ امنیت و آرامش در زندانها بسیار مهم تلقی می گردد و تلفیق برنامه های اصلاحی و تربیتی و امنیتی می تواند در پیشبرد اهداف سازمانی مثمر ثمر واقع شود. وی افزود: شغل زندانبانی به خاطر سختی کار و ایجاد بار روحی و روانی زیاد در پرسنل و زندانیان، باعث می شود که نگاه ها و توجهات بر ارتقاء امنیت به صورت جدی تر و بیشتر صورت پذیرند. موحدی با اشاره به اینکه ارتقاء امنیت در زندان راه رسیدن به اهداف زندانبانی اسلامی را هموار می‌کند، گفت: اگر در زندان امنیت و نظم برقرار نباشد اصلاح رفتار زندانیان ممکن نمی‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*