تجدید میثاق کارکنان و مددجویان خانم مجموعه زندان های استان با شهدا به مناسبت هفته عفاف و حجاب

*وصیت شهدا در خصوص عفاف و حجاب*

رییس جمهور شهید محمّد على رجایى:

خواهران ما در حالى که چادر خود را محکم برگرفته‏ اند و خود را هم چون فاطمه (س)و زینب(س) حفظ میکنند، هدف‏دار در جامعه حاضرشده ‏اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان:

تعدادی از کارکنان و مددجویان خانم مجموعه زندانهای استان گلستان صبح پنج شنبه ۲۲ تیر ماه در هفته گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، با حضور در اداره کل زندانهای استان و دیدار با مشاور امور بانوان ،سپس در گلزار شهدا با آرمانهای شامخ شهدا تجدید میثاق دوباره بستند.

شاه حسینی ،مشاور مدیرکل در امور بانوان مجموعه زندانهای استان گلستان با اعلام این خبر گفت:

زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست،شهدا رفتند و به وظیفه خود عمل کردند و اکنون ما باید وظایف خودمان نسبت به شهدا را به‌خوبی ایفا کنیم، چراکه این انتظاری است که شهدا از ما دارند.

وی اظهار کرد: ازآنجایی‌که امروز در عرصه‌ای بسیار خطرناک و حساس قرار داریم خواهران و برادران با حفظ شئونات اجتماعی و اخلاقی میتوانند در مسائل فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گفتمان سازی و پیگیری منویات مقام معظم رهبری نقش بسیار مهمی ایفا کنند.

شاه حسینی در ادامه بیان نمود: ما باید بیش از پیش آرمان های والای شهدا را مد نظر قرار دهیم و به آن ها پایبند باشیم، چرا که تنها با پایبندی به آرمان های شهدا می توانیم سعادتمند شویم.

مشاور مدیرکل در امور بانوان مجموعه زندانهای استان، در پایان تاکید کرد: اگر شهدا و سیره آن ها را فراموش کنیم قطعا متضرر خواهیم شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*