مراسم پایان دوره ۲۴۳ مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان برگزار شد

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، مراسم با شکوه پایان دوره ۲۴۳ مرکز آموزش شهید کچوئی سازمان زندان ها با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و سایر مدعوین با نمایش اقتدار و اجرای منظم برنامه های پیش بینی شده برگزار گردید.

این مراسم پس از اجرای تشریفات و ادای احترام فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها به مقام والای شهدای دفاع از حریم ولایت در ورودی میدان صبحگاه آغاز گردید. در ادامه فرمانده مرکز آموزش به ارائه گزارش تفصیلی پادگان پرداخته و سپس مراسم با ادای سوگند توسط سربازان، اعطاء سردوشی نماینده فراگیران توسط فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها و رژه یگانهای منتخب از مقابل کلام الله مجید ادامه یافت.

سپس فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ضمن عرض سلام و درود به روان پاک شهدا و امام شهدا حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) گفت: امید است اجرای سرود های حماسی و ارزشی توسط تمامی گروهان ها انجام گرفته و همه فرماندهان بر این امر مهم اهتمام ورزند.

ایشان افزودند: در طول جنگ و سال های عمر بابرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی تجربه بر ما ثابت کرد که هرگاه ما به سمت کار فرهنگی و اعتقادی رفتیم در انجام امور موفق و پیروز بودیم.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها بیان داشت: در بازرسی های بعمل آمده از زندانها مشاهده می گردد کارکنان وظیفه ای که در طول مدت خدمت خود از فرماندهان و مسئولین مربوطه اطاعت پذیری داشته و فرامین آنها را اجرا می نمایند موفق بوده و وظیفه های خود رأی همواره دچار آسیب و مشکل هستند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها گفت : در راستای اجرای فرامین و منویات فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) و تدابیر و رهنمود های ریاست محترم سازمان زندانها، اقدامات خوب و در خور توجهی در راستای تسهیل در ادامه خدمت، جلوگیری از فرار و برخورد با کارکنان وظیفه متخلف انجام گرفته است.

ایشان در پایان از تلاش ها و زحمات تمامی فرماندهان آموزشی مرکز آموزش شهید کچویی و حضور مسئولین و معاونین ستاد یگان حفاظت و فرماندهی یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان البرز در اجرای هرچه بهتر و باشکوه تر این مراسم تشکر و قدردانی بعمل آوردند.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*