مراسم تکریم و معارفه رئیس زندان شهرستان نوشهر
مراسم تکریم و معارفه رئیس زندان شهرستان نوشهر

مراسم تکریم و معارفه رئیس زندان شهرستان نوشهر

          به گزارش روابط عمومی اداره زندان نوشهر، مراسم تکریم ومعارفه رئیس زندان نوشهر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در نمازخانه زندان برگزار شد.

 

غفاریان مدیر کل زندانهای استان مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه عملکرد زندان نوشهر بویژه برنامه های اصلاحی و فرهنگی و تربیتی این زندان همیشه زبانزد بوده است، گفت: بی شک تعامل مناسب ، همدلی و رعایت مقررات اداری و احترام متقابل راز موفقیت برنامه های فرهنگی در زندان نوشهراست .

وی افزود، نگهداری زندانیان و اصلاح و تربیت و هدایت زندانیان به زندگی سالم اجتماعی دو رسالت مهم و اصلی زندانهاست که باید در تحقق آن کوشید .

مدیرکل زندانهای استان مازندران در ادامه ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله حمید وسکوئی رئیس سابق زندان نوشهر، طی حکمی سید عبدالله حسینی را به عنوان سرپرست جدید زندان نوشهر معرفی کرد .

لازم به ذکر است، این مراسم با حضور رئیس دادگستری نوشهر، دادستانهای نوشهر ، چالوس و کلاردشت ، رئیس یگان حفاظت ، رئیس حفاظت و اطلاعات و رئیس اداره بازرسی زندانهای استان و جمعی از کارکنان زندان برگزار گردید.

 

در پایان مدیر کل زندانهای استان مازندران ، رئیس دادگستری شهرستان نوشهر وچالوس وپرسنل اداره زندان نوشهر با اهداء لوح تقدیر و هدایا حمید وسکوئی رئیس سابق زندان نوشهر را مورد تکریم قرار دادند./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*