مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری فارس: مدیرکل زندان های فارس جزو سه مدیر برتر در حوزه حقوق شهروندی استان است

دارا کیانی مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری فارس با حضور سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس از اندرزگاه های بازداشتگاه و زندان مرکزی شیراز و کارگاه های اشتغال بازدید و با زندانیان ملاقات کردند.
در این بازدید مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری فارس وضعیت حقوق شهروندی و رعایت کرامت انسانی در زندان ها را بررسی کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه سال های گذشته از زندان بازدید داشته ام و با مدیریت شایسته مدیرکل زندان ها، مقوله کرامت انسانی در اندرزگاه ها به خوبی رعایت شده است و وضعیت عمرانی و بهداشتی زندان بسیار مطلوب و شگفت انگیز است.
دارا کیانی گفت: خوشبختانه در زندان، به جایگاه انسان توجه ویژه ای می شود و براساس ارزیابی ما در استانداری، مدیرکل زندان ها جزو ۳مدیر برتر در حوزه حقوق شهروندی هستند و به عنوان مسئول حقوق شهروندی استان از ایشان تشکر و به مقامات ذیربط اعلام می شود.
وی یادآور شد: در عرصه مدیریت نوین نیز اقدامات خوبی در زندان های شیراز انجام شده و در زمینه فرهنگ سازی نیز به زیربنای مسائل فرهنگی و آموزشی توجه ویژه ای شده است.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد واحد حقوقی استانداری فارس در حاشیه بازدید از زندان مرکزی شیراز خطاب به زندانیان گفت: تمایل نداریم زندانی در زندان ها باشد اکنون که امکانات فرهنگی، آموزشی و حرفه آموزی در زندان ها فراهم شده است با ادامه تحصیل و فراگیری مهارت از شرایط موجود نهایت استفاده را داشته باشید تا بیرون از زندان و پس از آزادی بتوانید حرفه ای برای خود کسب نمایید.
وی در ادامه در دفتر بازدید زندان مرکزی شیراز چنین مرقوم کرد:
آخرین بازدیدی که از زندان مرکزی شیراز داشتم مربوط به سه سال پیش است امروز بازدیدی که از زندان مرکزی داشتم واقعا شگفت زده شدم.
می توان به جرات گفت چه از بعد فرهنگی و چه از نظر عمرانی، به اندازه ۱۵ سال در زندان ها کار صورت گرفته است و چیزی که بیشتر مرا تحت تاثیر خود قرار داد آسیب شناسی جرایم در بعد فرهنگی و معضلات اجتماعی از سوی مسئولین زندان، که نشان دهنده درایت و کاردانی مدیریت و کارکنان زندان ها می باشد.
شایان ذکر است در ابتدای دیدار، سید حشمت اله حیات الغیب مدیرکل زندان های فارس گزارشی از وضعیت زندان ها ارائه کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*