تشکیل کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی استان در ستاداداره کل زندانها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،کمیسیون ارتقای امنیت  اجتماعی  واخلاقی استان اصفهان به ریاست ابراهیمی مدیرکل دفتر اموراجتماعی استانداری اصفهان به میزبانی اداره کل زندان ها برگزار شد.

دراین جلسه که نمایندگان دستگاههای مختلف فرهنگی اجتماعی و درمانی استان نیز حضور داشتند پیرامون برنامه ها و طرح های حمایتی از زندانیان و خانواده های آنان مطابق دستورالعمل های ابلاغی ،برنامه ها و اقدامات در حوزه سلامت بحث و بررسی شد.

اسدالله گرجی زاذده مدیرکل در این جلسه بااشاره به فعالیت ها و تلاش های مجموعه زندانهای استان گفت: هر چه که در زمینه آرامش و توسعه بسته های فرهنگی و اجتماعی درون زندانها دستگاههای مختلف اجرایی و فرهنگی کوشا و حمایت نمایند بدون شک در راستای ارتقاء امنیت و آرامش جامعه گام برداشته ایم.

وی درادامه گفت: آنچه براساس قانون و آئین نامه در سطح زندانها برنامه ریزی گردیده با تلاش وافر همکاران با سختی و مشقت خاص خود با کمترین امکانات در حال اجراست اماحضور و کمک های فرهنگی دیگر دستگاهها در زمینه ها و طرق مختلف می تواند کمک های بیشتری را برای ارتقاء امنیت جامعه ایجاد نماید.

گرجی زاده در ادامه سخنانش گریزی به عملکرد زندانهای استان نیز زد و اظهارداشت: فعالیت های فرهنگی اشتغال و حرفه آموزی-بهداشتی و درمانی و همچنین حمایت از خانواده های مددجویان با مراکز وابسته و خیریه ها از گام های مهم و اساسی است که علاوه بر اصلاح و تربیت و بازپروری مددجویان جهت بازگشت به آغوش خانواده و جامعه در ارتقاء امنیت نیز سهیم بوده ایم.

در ادامه این جلسه نیز پس از اظهارات دیگر اعضاء حاضر در جلسه محمود ابراهمی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان نیز در طی سخنانی از میزبانی اداره کل زندان های استان در برگزاری این جلسه قدردانی کرد و تلاش و کوشش انجام گرفته در راستای امنیت اجتماعی را قابل تقدیر دانست.

وی درادامه با اشاره به مصوبات سال گذشته این کمیسیون ویژه زندانها اجرایی شدن مصوبات را گامی بزرگ درراستای توسعه امنیت دانست و اظهارامیدواری کرد دیگر دستگاهها نیز با حضور خود در کنار مجموعه زندانها،سهم بیشتری به خود اختصاص دهند.

مدیرکل اموراجتماعی استانداری استان در ادامه پیگری و اجرایی شدن مجوز بیمارستان شهدای هفتم توسط دانشگاه علوم پزشکی،تقویت بودجه فرهنگی زندانها درراستای جذب روحانیون-پیگیری اعتبار لازم جهت احداث بازداشتگاه موقت در اصفهان و تلاش برای جذب کمک های خیرین در امر حمایت بیشتر از خانواده ها را مصوب و عملیاتی اعلام کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*