مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در بازدید سرزده از زندان دهدشت : ارتقاء بهداشت و سلامت زندانیان از اولویتهای سازمانی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان کهگیلویه و بویراحمد اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانهای استان در بازدید سرزده خود از زندان دهدشت ارتقاء بهداشت و سلامت زندانیان را از اولویتهای سازمانی دانست.
در این بازدید که سرهنگ دهش فرمانده یگان حفاظت ، حسینی مسؤل بازرسی و ضامنی مسؤل بهداشت و درمان مدیر کل زندانها را همراهی میکردند ضمن بازدید از قسمتهای مختلف زندان نکات حفاظتی ، امنیتی و توصیه های لازم را را به کار کنان شیفتی و مسؤلین امر ارائه نمود.
مدیر کل زندانها سپس با حضور دراندرزگاهای مختلف این مرکز بازپروری با مددجویان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل آنها قرار گرفته و دستورات لازم را در زمینه بررسی مشکلا ت و خواسته های قانونی آنان صادر کرد.
این مقام مسؤل زندانهای استان در دیدار با مددجویان گفت: هدف کارکنان زندانها خدمت بهتر و رعایت حقوق شماست لذا لازم است که شما مددجویان نیز در بر نامه های تعیین شده با مسؤلین و مأمورین زندان همکاری ومساعدت لازم را داشته باشید.
عضو شورای قضایی همچنین اظهار داشت: کسانی که در اینجا محبوسند می بایست جهت اصلاح خویش با تلاش بیشتری در جهت ارتقاء سلامت رفتاری خود بکوشند که این اصلاح رفتار، وی را فردی سودمند تحویل جامعه خواهد داد.
وی که در روز جمعه به طور غیر مترقبه وارد زندان شد خطاب به کار کنان با بیان اینکه وظیفه ما خدمت رسانی به این قشر از جامعه است تصریح کرد:زندان همواره کارش خدمت رسانی به ارباب رجوع ،رعایت حقوق شهروندی و حفظ کرامت مراجعین است،این مراجعین از نوع خاص و قشر قابل توجهی هستند که نیازمند حمایتهای ویژه اجتماعی و معاضدتهای قانونی می باشند لذا خدمت رسانی به این قشر ضمن ارتقاء امنیت در جامعه و کاهش آسیب در زندانها ، رضایت خدای متعال را بدنبال خواهد داشت .
جمیاری در ادامه سخن خویش به کار کنان عنوان داشت : افرادی که در این ندامتگاه محبوسند هریک آسیبی برای جامعه در ابعاد شناخته شده ای محسوب میشده اند،لذا می طلبد که با تدبیر و تفکر درست و عمل به قوانین وآئین نامه سازمان در مدیریت زندان وکار زندانبانی نقش مهم وسازنده ای را ایفا نمائید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*