نیکوکاران استان تهران در ایام دهه کرامت، سیزده نفر از زندانیان را آزاد کردند

با تأسی از شیوه احسان و رأفت ائمه اطهار و امام رضا (ره)، نیکوکاران استان تهران، طی دهه کرامت، سیزده نفر از مددجویان نیازمند از طریق وام های بلاعوض آزاد نمودند.
به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، مصطفی محبی با اعلام این خبر گفت: با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان جرایم مالی و غیر عمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود. زیرا مردم در روند کمکهای مالی، با عواقب ناآگاهی از مسائلی مانند حقوق تجارت یا عواقب نداشتن بیمه آشنا شده، در سطح جامعه منعکس می نمایند.
مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان تهران افزود: ستاد دیه همواره، سعی در آزادی زندانیان بی بضاعت با جرایم غیرعمد را داشته، در این زمینه نیکوکاران می توانند در تمام ایام سال، با واریز مبالغ هر چند اندک به این طرح کمک نموده تا گامهای اصلاح و تربیت با توانمندی بیشتر برداشته شود.
عضو هیئت امنای ستاد دیه استان تهران در پایان با تقدیر از نیکوکارانی که در طرح دهه کرامت شرکت نموده، با اهدای مبالغی سیزده نفر را آزاد کردند گفت: کمک و دستگیری از زندانیان نیازمند مختص ایام خاص در سال نیست و نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده جذب این کمکها در طول سال و در مقابل پاسخگوی تک تک نیکوکارانی است که با انفاق مال، پیگیر آزادی زندانیان هستند و در این زمینه نیز گزارش ارائه می دهند. tehiporo@

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*