معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان: رفع مشکلات زندانهای استان با همکاری و وحدت همه جانبه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،درراستای پیشگیری از حوادث غیر مترقبه در زندانها و بررسی مشکلات و موانع موجود در اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندانها جلسه ای با حضور عقدایی معاون سیاسی امنیتی استانداری،مهندس شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

در این جلسه سید رضا عقدایی معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در طی سخنانی به موضوعات و جلسات برگزار شده در جهت رفع مشکلات زندانها پرداخت و گفت:حل مشکلات و پیشگیری از آسیب ها در زندانها کمک موثری به آرامش و امنیت جامعه خواهد کرد.

وی درادامه افزود: وضعیت زندانهای استان و مخصوصا زندان مرکزی اصفهان را از نزدیک بازدید و با مسائل و مشکلات موجود آشنا و آگاه هستم و باید برای رفع این مشکلات بصورت دسته بندی شده و با برنامه ریزی و کمک و توان همه دستگاههای اجرایی استان رفع ودر زمینه اصلاح و تربیت و بازگشت آنان به آغوش خانواده و جامعه یاری رساند.

در ادامه نیز اسدالله گرجی زاده در طی گزارشی به مسائل و مشکلات موجود در زندان ها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در ۱۱شهر استان زندان وبازداشتگاه وجود دارد و علیرغم تمامی مشکلات و  مسائل موجود روند اصلاح و تربیت مددجویان با ظرفیت و پتانسیل کارکنان در حال اجرا می باشد.

وی درادامه گفت: پیشگری از حوادث احتمالی در زندانها وظیفه همه دستگاهها بوده و تنها زندان نمی توان در این خصوص وارد عمل شود.

گرجی زاده تصریح کرد:افرادی که در زندانها با جرائم عمدی نگهداری می شوند بدون شک بیشتر تحت پوشش برنامه های مهم اصلاحی و تربیتی قرار می گیرند و زندان ها حساسیت خود را نسبت به نوع جرم زندانی و …دارد.

مدیرکل زندان های استان درپایان سخنانش با اشاره به مشکلات موجود در زندانها خواستار تشکیل کمیته ای منسجم در استان رفع مشکلات موجودگردید.

در ادامه این جلسه نیز دکتر قنبری معاون پیشگیری دادگستری،بخشی معاون دادستان ،مهندس شیشه فروش مدیرکل دفتر بحران استانداری ،مهندس ناطقی معاون هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و برخی روسای ادارات ستادی دستگاههای اجرایی استان به نظرات و پیشنهادات و اقدامات انجام گرفته در این خصوص پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*