فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها : مهمترین عامل مصونیت کارکنان وظیفه از آسیب ها، رعایت سلسله مراتب و اجرای دستورات فرماندهان است

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، مراسم پایان دوره ۲۴۴ مرکز آموزش شهید کچوئی سازمان زندان ها با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و معاونین ستادی با شکوه و صلابت برگزار گردید.

این مراسم پس از اجرای تشریفات و ادای احترام فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها به مقام والای شهدای دفاع از حریم ولایت در ورودی میدان صبحگاه آغاز گردید. در ادامه فرمانده مرکز آموزش به ارائه گزارش تفصیلی پادگان پرداخته و سپس مراسم با ادای سوگند توسط سربازان، اعطاء سردوشی نماینده فراگیران توسط فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها و رژه یگانهای منتخب از مقابل کلام الله مجید ادامه یافت.

سپس فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور ضمن عرض سلام و درود به روان پاک شهدا و امام شهدا حضرت امام خمینی (ره) و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و آرزوی موفقیت برای فراگیرانی که موفق به اخذ سردوشی شده اندگفت: با توجه به شرایط خاص خدمت در زندانها لازم است کارکنان وظیفه با دقت و هوشیاری آسیب ها، چالش ها و تهدیدات را بدرستی شناسایی نموده و از آنها دوری نمایند.

ایشان افزودند: مهمترین عامل مصونیت کارکنان وظیفه از آسیب ها، رعایت سلسله مراتب و اجرای دستورات فرماندهان است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها بیان داشت: فرماندهان ما هرچه بیشتر به مسائل فرهنگی و اعتقادی توجه نمایند نتیجه و بازخورد مطلوب آن را در انجام وظایف و رفتار کارکنان وظیفه یگان خود شاهد خواهند بود.

ایشان همچنین گروهان هایی را که با اجرای سرود های حماسی و انجام حرکات رزمی اقتدار خود را به نمایش گذاشتند تشویق نموده و سایر فرماندهان را به انجام این قبیل اقدامات ترغیب نمودند.

گفتنی است ترفیع درجه تعدادی از معاونین و کارکنان یگان حفاظت ابلاغ و توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها اعطاء گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*