مدیر کل زندان های همدان: فراگیری فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی ،زمینه اشتغال زندانیان را در هنگام آزادی فراهم می کند

حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان در کارگروه اشتغال و حرفه آموزی در جمع مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان همدان بر توسعه کلاس های  اشتغال و حرفه آموزی تأکید کرد و گفت : فراگیری  فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی در سطح زندان های استان ،زمینه اشتغال زندانیان را در هنگام آزادی فراهم می کند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان، کارگروه تخصصی  اشتغال و حرفه آموزی   با حضور “حسن محمد یاری ” مدیر کل  ،روسای زندان ها ،مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های  استان در سالن کنفرانس اداره کل زندان های همدان   برگزار شد.

 

محمد یاری  در ابتدا سخنان خود بر توسعه کلاس های  اشتغال و حرفه آموزی تأکید کرد و گفت : فراگیری  فعالیتهای اشتغال و حرفه آموزی در سطح زندان های استان ،زمینه اشتغال زندانیان را در هنگام آزادی فراهم می کند.

 

 

در ادامه این جلسه مدیر کل زندان های همدان در جمع مسئولان اشتغال و حرفه آموزی زندان های استان همدان ، در بخش دیگری از سخنان خود بر برگزاری کمیته های فرعی اشتغال و حرفه آموزی در زندان های استان تاکید کرد.

وی با اعلام این مطلب افزود : کمیته های فرعی در زندان های استان به صورت منظم برگزار گردد و گزارش برگزاری این کمیته ها به اداره کل ارسال گردد .

 

در ادامه  این جلسه  ،مسئولین اشتغال و حرفه آموزی  پیرامون موضوعات مختلف مربوط به اشتغال به بحث و تبادل نظر پرداخته و جزئیات آن را بررسی  کردند.

 

گفتنی است در این جلسه ،مدیر کل زندان های همدان ضمن شنیدن صحبت های  مسئولان اشتغال و حرفه آموزی در روند عملکرد هر یک از واحد ها و زندان های تابعه قرار گرفت و رهنمودها و دستور لازم را در خصوص مسائل و پیشنهاد های مطرح شده ارائه کرد .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*