اخبار کوتاه
مانور مقابله با اغتشاش در زندان بابل
مانور مقابله با اغتشاش در زندان بابل

فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان مازندران : هوشمندی و آمادگی در برابر اتفاقات غیر مترقبه لازمه تشکیلات نظامی است

 

فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان مازندران در حاشیه مانور مقابله با اغتشاش و کنترل ناامنی در اداره زندان شهرستان بابل آمادگی در برابر اتفاقات غیر مترقبه را لازمه تشکیلات نظامی دانست .

 

“سرهنگ عموزاد خلیلی “در این مانور، هوشمندی و آمادگی در برابر اتفاقات غیرمترقبه را لازمه تشکیلات نظامی دانست و خاطرنشان کرد، محیط زندان گرچه در حالت عادی امنیت دارد و زندانیان به فعالیت های روزانه خود ادامه می دهند. لکن وقتی ناآرامی و اغتشاش در آن روی می دهد به نوعی تمامی فعالیت ها در آن تحت الشعاع قرار می گیرد و اینجاست که آمادگی همه جانبه کارکنان و سربازان زندان در مواجهه هوشمندانه با این خطرات نقش خود را به خوبی نمایان می سازد.

فرمانده یگان حفاظت زندانهای مازندران هماهنگی جمعی را از دیگر لوازم دفع و رفع این اغتشاشات عنوان و تصریح کرد،  دانسته های نظامی و خلاقیت های دفاعی در مواقع بروز بحران زمانی نتیجه می دهد که در قالب یک برنامه جامع، مدون و از قبل تعیین شده به اجرا در آید.

وی افزود، تمام کارکنان یگان حفاظت و سربازان وظیفه باید به اصول دفاع شخصی و روش های مقابله با ناامنی مسلط باشند.

عموزاد اظهارداشت، در این سناریوی فرضی، مراحلی از قبیل اطلاع رسانی به همکاران و مراجع مربوطه، حضور به موقع در محل حادثه، جایگیری در گروه های از قبل تعیین شده، شناخت هسته مرکزی عوامل اغتشاش و دستگیری آنها ، اطفاء حریق، انتقال مجروحان به مراکز درمانی و یا مداوای آنها در محل، کنترل همه جانبه اوضاع و … به تمرین در آمد.

“علی اکبر جعفرزاده”رییس زندان ، “سرهنگ رمضان نژاد” جانشین فرماندهی انتظامی ، آتش نشانی، اورژانس، یگان امداد، راهنمایی و رانندگی ، اداره آگاهی شهرستان بابل و کلانتری های حوزه استحفاظی لاله آباد در این مانور حضور داشتند./

مانور مقابله با اغتشاش در زندان بابل

مانور مقابله با اغتشاش در زندان بابل

مانور مقابله با اغتشاش در زندان بابل

مانور مقابله با اغتشاش در زندان بابل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*