مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در آئین تجلیل از دانش آموزان ممتاز: توجه به کار کنان و خانواده های آنان باعث افزایش کارایی و دلگرمی بیشتر می شود


در آئین جشن تجلیل از دانش آموزان ممتاز و راه یافتگان به دانشگاهها ، مدیر کل زندانهای استان بر لزوم توجه جدی به کار کنان و خانواده های آنان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد همزمان با دهه پر خیر و برکت ولایت و امامت با حضور مدیر کل زندانها ، معاونین ، رؤسای زندانها و جمع کثیری از کار کنان و خانواده های آنان مراسم تجلیل از ۱۸۷ دانش آموز ممتاز( فرزندان کار کنان ) در منطقه خوش آب و هوای پارک آبشار در اردوگاه دانش آموزی یاسوج برگزار شد.

در این این مراسم که با استقبال و رضایت شرکت کنندگان همراه بود ، اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان ضمن تبریک و تهنیت عیدین سعیدین قربان و غدیر خم خطاب به حاضرین گفت: شغل زندانبانی بسیار سخت و پر استرس است و متأسفانه بصورت ناخواسته بعضاً همکاران ما این فشار کاری و خستگی ها را به خانه و خانواده برده و چه بسا باعث آزردگی دیگر اعضاء خانواده میشوند ، بنا براین وظیفه مندم تا از همراهی و همکاری و تحملی که خانواده ها نسبت به ماها دارند تشکر و قدردانی کنم.
وی همچنین خطاب به دانش آموزان ممتاز اظهار داشت : خوشبختانه فرزندان کار کنان زندانهای استان نوجوانان و جوانان باهوش و با استعدادی هستند که حجم آماری آنان در کسب رتبه های برتر تحصیلی حکایت از جدیت و پشتکار آنان در کسب تحصیل و ارتقاء علمی دارد که توصیه می شود رفتار و منش دانش آموزان همراه با تقوا و خدا محوری باشد.

جمیاری در ادامه نسل دانش آموزان امروزی را دانشمندان و آینده سازان جامعه اسلامی خواند و توجه به کار کنان و نیز ارائه خدمات رفاهی به آنان را از سیاستهای سازمان زندانها و در راستای تکریم و تجلیل از همکاران و خانواد ها دانست و اظهار امید واری کرد که در مناسبتهای مختلف و با هدف تقویت روحیه و افزایش کارایی و دلگرمی بیشتر، این برنامه ها ادامه داشته باشد.
عضو شورای قضایی استان در پایان سخنان خود در خصوص چگونگی استفاده از فضای مجازی گفت: متأسفانه امروزه فضای مجازی علیرغم محاسن و ویژگی های مثیتی که دارد دارای نکات مخرب و معایب زیادی است که چنانچه استفاده از آن در خانواده ها مدیریت نشود باعث وارد کردن خسارتهای جبران ناپذیر خواهد شد.
مدیر کل زندانهای استان با بیان این نکته که استفاده غیر متعارف از فضای مجازی و اینترنت باعث ایجاد آسیبهای فرهنگی ، اجتماعی ، اخلاقی ، روحی و روانی و حتی عاطفی در بین خانواده ها خصوصاً نوجوانان و جوانان شده و نوعی وابستگی و اعتیاد ایجاد می کند به والدین توصیه نمود که ضمن مراقبت از فرزندان خود بر نحوه استفاده از وسایل ارتباطی خصوصاً اینترنت نظارت داشته باشند.
در پایان از ۱۸۷دانش آموز ممتاز فرزندان کار کنان زندانهای استان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی قدردنی و تجلیل بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*