المپیاد ورزشی زندانیان مرد استان خراسان جنوبی با حضور مدیرکل زندانهای استان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی آیین افتتاحیه اولین المپیاد ورزشی زندانیان مرد در زندان مرکزی بیرجند همزمان با زندانهای سراسر کشوربرگزار شد
در این مراسم که با حضور هاشمی مدیرکل زندانهای استان ،عجمی معاون ورزش و جوانان و مسئولینی از هیئت های مختلف ورزشی برگزار شد،در ابتدای مراسم با نوای دلنشین قرآن آغاز و پس از احتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی و پرچم المپیاد ورزشی ، هاشمی مدیر کل زندانهای استان به ایراد سخنرانی پرداخت. ایشان ضمن عرض خیر مقدم به حضار ورزش را زمینه سلامت روان و جان دانست .وی افزود : مددجویانی که وارد زندان می شوند می بایست به فعالیت بدنی آنان توجه ویژه شده و دچار فقر حرکتی نشوند.ایشان با یادآوری اینکه سه نوع ورزش تعلیمی وتربیتی ، ورزش همگانی و ورزش قهرمانی در سطح جامعه داریم عنوان داشت : در زندانها توجه ویژه ای به ورزش همگانی می بایست شود. در زندانها به ورزش بعنوان عامل پیشگیری از بسیاری مسائل می بایست توجه خاص گردد و ی از ورزش بعنوان ابزار درمان بسیاری از گرفتاریها یاد کرد . هاشمی مدیرکل زندانهای استان با یادآوری اینکه سالن ۲۴۰۰مترمربعی تربیت زندان مرکزی بیرجند ویژه ورزشهای سالنی درسال گذشته افتتاح گردیده اظهار امیدواری نمودکه این گونه مسابقات هر فصل یک نوبت در این سالن انجام پذیرد. وی برپایی المپیادهای ورزشی در زندانها را بستری مناسب جهت شادابی و افزایش روحیه زندانیان دانسته و همگان را به ورزش کردن فراخواند .
در ادامه عجمی معاون ورزش و جوانان استان گفت: امروز خوشحالم که در بین زندانیان زندان مرکزی و در اولین افتتاح اولین المپیاد ورزشی زندانیان در زندان مرکزی میهمان شما عزیزان هستم و کیفیت بالای این افتتاحیه جای تقدیر و تحسین دارد .
در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه برنامه های مختلفی از قبیل : اجرای تیم باستانی زندان ، اجرای تیم دوچرخه سواری تریال بیرجند و گروه هنری اجرای گردید.
در ادامه مراسم مشعل المپیاد توسط مدیر کل زندانهای استان روشن و سپس تیم های ورزشی شرکت کننده از مقابل مسئولین رژه رفتند
لازم بذکر است این المپیاد در طی پانزده روز و با شرکت ده تیم در رشته های مختلف ورزشی برگزار خواهد شد

                 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*