نشست مشترک مسئولین بازداشتگاه های انتظامی و امنیتی با مدیرکل زندانهای استان

مدیرکل زندان های آذربایجان شرقی : قوانین الهی ما مبتنی بر حفظ کرامت انسانی است

در راستای ساماندهی و بهبود وضعیت بازداشتگاههای امنیتی و انتظامی استان آذربایجان شرقی ، جمشیدی مدیرکل زندانهای استان به همراه مسئولین بازداشتگاههای امنیتی و انتظامی استان در جلسه ای به طرح و بررسی مشکلات و راهکارهای پیشنهادی پرداختند.

در ابتدای جلسه جوادی حفاظت و اطلاعات زندانهای استان ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از حضور مدعوین از وضعیت و ایرادات بازداشتگاهای استان گزارشی را ارائه کرد.

سپس جمشیدی مدیرکل زندانهای استان با اشاره به فرمایشات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و بیانات مقام معظم رهبری ، هدف از این نشست را تبیین چارچوب ها و قواعد قانونی بازداشتگاه ها و بررسی مشکلات موجود در بازداشتگاه ها اعلام و افزود : کمبود ها و موانع نباید مانع از اجرای اهداف و آرمان های عالی نظام و سازمان باشد.

وی با اشاره به این نکته که برای ما حفظ کرامت انسانی اهمیت بالایی دارد ، گفت: در نهج البلاغه که سخن امیر المومنین (ع) است و همچنین در قرآن مکرراً به ضرورت حفظ کرامت انسانی اشاره شده است.

مدیرکل زندانهای استان آذربایجان شرقی با اشاره آیات قرآنی افزود : قوانین الهی مبتنی بر حفظ کرامت انسانی است و حفظ شان و کرامت انسان های به خطا رفته بسیار با اهمیت است و برخوردهای اولیه در اصلاح ، جذب و عدم تکرار جرم تاثیرگذار است.

در ادامه اعضای مدعو در جلسه به طرح مشکلات ، موانع و راهکارهای پیشنهادی  در خصوص بازداشتگاهای امنیتی و انتظامی استان پرداختند.

نشست مشترک مسئولین بازداشتگاه های انتظامی و امنیتی با مدیرکل زندانهای استان

نشست مشترک مسئولین بازداشتگاه های انتظامی و امنیتی با مدیرکل زندانهای استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*