بازدید مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری از کارگاه های اشتغال زندانیان مرکز استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری، سید عبدالرحمن توفیقیان به همراه معاونین اداره کل و روسای ستادی در معیت رحیمی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون از مجموعه کارگاه های بنیاد تعاون شهرکرد دیدار نمودند.
در این دیدار که بیش از سه ساعت به طول انجامید توفیقیان مدیرکل زندانهای استان از کارگاه های نجاری، خاتم کاری، بادامستان، نمد مالی، کشت و کار گلخانه، بازدید و با زندانیان مشغول در این کارگاه ها گفتگو نمود.
مدیر کل زندانهای استان ایجاد اشتغال زندانیان در جهت کمک به معیشت خانواده های آنان را از جمله برنامه ها و سیاستهای سازمانی و هدف اصلی تشکیل بنیاد عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با فعالیت های درست بنیاد تعاون مددجو به انسانی کار آفرین و مولد که به درد جامعه بخورد مبدل شود.
مدیر کل زندانهای استان امر اشتغال را در جلوگیری از بازگشت مجدد زندانیان بسیار موثر دانست و افزود: یکی از مهترین عوامل انجام بزه و راه یابی زندانی به زندان نداشتن شغل و در آمد مناسب است که اگر فرد کسب و کار مناسبی داشته باشد به سختی دچار خطا می گردد، از این رو وظیفه بیناد تعاون در امر اشتغال زندانیان بسیار مهم است که باید در کنار کارهای اصلاحی و تربیتی که در زندانها انجام میشود، مسئله ایجاد اشتغال و کسب در آمد نیز بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد تا شاهد بازگشت مددجو به زندانها نباشیم.
در ادامه این بازدید مهراب رحیمی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان نیز توضیحاتی در خصوص عملکرد این بنیاد در دوره مدیریتی خود ایراد نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*