آغاز بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز

با حضور رییس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی زندان تبریزحجت الاسلام والمسلمین مظفری رییس کل دادگستری استان در مراسم افتتاحیه اولین المپیاد ورزشی مددجویان مرد زندان تبریز ، ورزش و آمادگی جسمانی را لازمه زندگی سالم و سعادتمند دانسته و با ابراز مسرت و خوشحالی به جهت حضور در جمع مددجویان ورزشکار و اظهار رضایت از برنامه های قرآنی ،فرهنگی وتربیتی زندان افزودند:جوان و نیروی جوانی اگر در مسیر صحیح و الهی بکار گرفته شود بعنوان سرمایه کمال وسعادت انسان خواهد بود .
حجت الاسلام والمسلمین مظفری افزود : همچنان که جوان لا اُبالی مایه زحمت و شرمندگی برای خانواده خود و جامعه است در مقابل جوان دیندار و معتقد به مبانی الهی واسلامی مایه عزت و پیشرفت و افتخار خانواده و جامعه خویش است و حتی اگر نیروی جوانی با نیروی تقوا و پاکی و طهارت عجین شود می تواند عالمی را به حرکت و تحسین وادار نماید و دیدیم شهید محسن حججی چگونه با رشادت و ایمان راسخ به مبانی اسلام و ولایتمداری جهان را به تحسین وا داشت.

رییس کل دادگستری استان تقارن برگزاری المپیاد ورزشی با ایام دهه ولایت وعید غدیر و معطر بودن جامعه اسلامی به حب امیرالمومنین (ع) را مبارک ومغتنم دانسته و اظهار داشتند : حضرت امام راحل(ره) می فرمایند ورزشکاران باید به حضرت علی (ع) اقتداء کنند لذا از مددجویان ورزشکار می خواهم ضمن مشارکت در برنامه های ورزشی و تامین سلامت جسمی در برنامه قرآنی ، دینی و آموزشی اهتمام و مدت زمان حبس را به فرصت جبران گذشته و شروعی دوباره بسوی زندگی سالم و موفق بدل نمایند.

رییس شورای قضایی استان با اشاره به فعالیتهای قرآنی زندان تبریز طرح حفظ قرآن را تجربه ای موفق در سطح کشور معرفی و گفتند : برنامه حفظ قرآن مشهور به طرح شفا از جمله طرح های بسیار موفق در بین مسئولین عالی قضایی کشور و سایر استان ها مطرح است. باید با اجرای موفق وهرچه بهتر آن زمینه صدور و انتشار این الگوی موفق را به زندانها و مجامع دیگر فراهم نمائیم.

دراین مراسم که خلیل اللهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز ، جمشیدی مدیر کل زندانهای استان و سایر مسئولین قضایی و اداری حضور داشتند رییس کل دادگستری استان با تمجید جدیّت ، پیگیری و همکاری صمیمانه دادستان تبریز و مدیرکل زندان های استان در اجرای برنامه های قرآنی ،فرهنگی ،تربیتی و رفاهی از زحمات مدیر زندان و کارکنان فرهنگی و سایر بخش ها تشکر کردند.

آقایی مدیر اداره زندان تبریز در حاشیه افتتاح المپیاد ورزشی ضمن اشاره به بیانیه المپیاد و رسالت و اهداف سازمان زندانها، رقابت های المپیاد ورزشی مردان زندان تبریز را در رشته های فوتسال، والیبال ،طناب کشی،طناب زنی،آمادگی جسمانی،تنیس روی میز ،دارت ، ورزشهای باستانی ،ورزشهای بومی محلی و دومیدانی خوانده که بیش از ۳۸۰ نفر از مددجویان ورزشکار در المپیاد با هم به رقابت خواهند پرداخت.

آغاز بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز

آغاز بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز

آغاز بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز

آغاز بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز

آغاز بازی های المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان تبریز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*