تقدیر از سربازان نمونه زندانهای سمنان با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان

مراسم تقدیر از سربازان نمونه زندانهای استان سمنان به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز سرباز با حضور مدیر کل زندانهای استان، جانشین فرمانده انتظامی استان زندانهای سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، مراسم تقدیر از سربازان نمونه زندانهای سمنان با حضور عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان، سرهنگ عبدالله حسنی جانشین فرمانده انتظامی استان، جمعی از کارکنان و پنج نفر از سربازان نمونه زندان‌های تابعه استان در نمازخانه اداره کل برگزار شد.

سرهنگ حسنی در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز ماه محرم، جایگاه سربازان در تامین امنیت کشور را مهم دانست و با اشاره به رشادت‌های سربازان در هشت دفاع مقدس اظهار داشت: سربازان در هشت سال دفاع مقدس دوشادوش دیگر رزمندگان فداکاری کردند و بسیاری از آنها به خیل شهدا پیوستند.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر فرمانده معظم کل قوا در خصوص نقش مهم امنیت در پیشرفت کشور ابراز کرد: ایشان در بیانات خود امنیت را در شمار نعمتهای درجه‌ی اوّل پروردگار دانستند و فرمودند که اگر اگر امنیت در کشوری وجود نداشته باشد، هیچ پیشرفتی امکان‌پذیر نیست.

عبدالله حسنی با بیان اینکه سربازان از نخستین ماه‌های پیروزی انقلاب نقشی اساسی در تامین امنیت کشور داشته‌اند عنوان کرد: در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدّس و بعد از آن نیز تا به امروز سربازان عزیز میهن اسلامی در دفاع از کشور نقشی بسیار مهم دارند.

در پایان این مراسم از ۵ نفر از سربازان نمونه در زندانهای تابعه استان و همچنین یکی از فرماندهان یگان حفاظت زندانهای سمنان با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*