مدیرکل زندانهای استان در جمع کارشناسان اجرای احکام : ضرورت برنامه ریزی،دقت و هوشیاری در امور محوله

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،نشست تخصصی مسئولین و کارشناسان اجرای احکام زندانهای استان با حضور گرجی زاده مدیرکل برگزار شد.

دراین نشست که معاون سلامت اصلاح و تربیت ،رئیس اداره قضایی و امور بازداشتگاهها نیز حضور داشتند مدیرکل زندانهای استان در طی سخنانی با تسلیت ماه محرم الحرام و آرزوی قبولی عزاداری های کارکنان یاد و خاطره شهیدان دوران دفاع مقدس و مدافع حرم را گرامی داشت.

وی در ادامه با قدردانی از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان ومخصوصاًشاغلین در بخش های اجرای احکام و قضایی زندان ها به نوع مسئولیت ها اشاره کرد و گفت:هرکسی مسئولیتی برعهده داشته باید طبق قانون و آنچه آئین نامه مقرر نموده انجام وظیفه واجرایی نماید.

وی درادامه گفت: قدر مسئولیت ها و کار در مجموعه زندانها را باید به فال نیک گرفت، چرا که از ثواب و اجر الهی برخوردار خواهید شد.

گرجی ز اده رعایت نظم و انضباط را در مجموعه کارها از اولویت های مهم برشمرد و اظهارداشت: نگهداری و ثبت و شماره گذاری اوراق قضایی و پرونده های مددجویان در بخش های اجرای احکام نیازمند نظم و انضباط خاصی است که باید همه همکاران در این زمینه هوشیار و دقت لازم راداشته باشند.

مدیرکل زندانهای استان در پایان سخنانش  اعتقاد و ایمان،حل مشکلات زندانیان، تلاش در راستای  رفع کاهش آسیب در بین مجموعه و مددجویان ،تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با خانواده هارا از نکات مهم بیان و از همکاران این حوزه خواست با جدیت و تلاش وافر همانند گذشته فعالیت نمایند.

دراین نشست نیز پس از گزارش فعالیت اداره قضایی توسط پهلوانی رئیس اداره و مهتری معاون سلامت و اصلاح و تربیت،برخی مسئولین و کارشناسان به بیان نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

در پایان این مراسم همچنین با اهداء لوح تقدیر و هدیه از خدمات کلیه پرسنل شاغل در بخش اجرای احکام و قضایی زندانها تجلیل شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*