مدیر کل زندانهای استان سمنان تاکید کرد: ارزیابی دقیق عملکرد، راهی مطمئن برای رسیدن به اهداف سازمان

مدیر کل زندانهای استان سمنان تنها راه سنجش توفیق زندانهای تابعه در اجرای برنامه‌های ستاد‌ کاهش آسیب رفتارهای پرخطر را ارزیابی دقیق عملکرد کمیته‌ها در دوره‌های معین دانست.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در چهاردهمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر که با موضوع «معرفی کمیته‌های برتر در سطح زندانهای تابعه ازسوی مسئولین کمیته‌های ستاد اداره کل در شش ماهه اول امسال» برگزار شد، بیان داشت: ارزیابی‌ها کمک می‌کنند از طریق برطرف سازی نواقص و تقویت نقاط قوت، در جهت افزایش کارایی و بهبود کمی وکیفی فعالیت‌ها گام برداشت.

وی افزود: یک ارزیابی دقیق و همه‌جانبه، مدیریت را در اتخاذ تصمیم‌های لازم در مسیر منافع و اهداف سازمان یاری می‌کند.

مدیر کل زندانهای استان سمنان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش تشویق و تنبیه در کارایی یک سازمان اظهار کرد: رشد و شکوفایی یک سازمان و نیروی انسانی منوط به اجرای صحیح و قاعده‌مند سیستم تشویق و تنبیه در محیط کاری است.

عرب تنبیه مناسب را در جهت منفعت فرد و سازمان دانست و افزود: تنبیه اگر دقیق و با توجه به جوانب لازم اعمال شود، نه تنها مخرب نیست بلکه سازنده و مفید نیز خواهد بود.

رییس ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانهای سمنان در ادامه با قدردانی از مسئولین کمیته‌های نه‌گانه ستاد کاهش آسیب استان، خواستار تشویق زندانهای برتر در شش ماهه نخست شد و در خصوص تذکر به زندان‌هایی که عملکرد ضعیفتری داشته‌اند دستورات لازم را صادر کرد.

در ادامه هر یک از مسئولین ستاد کاهش اداره کل، ضمن معرفی کمیته‌های برتر در سطح زندانهای استان با ذکر دلایل انتخاب، رتبه‌بندی استانی در هر کمیته اعلام کردند.

حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان نیز پس از جمع‌بندی نتایج ارزیابی کمیته‌های ستاد، رتبه‌بندی نهایی زندانهای استان در اجرای برنامه‌های ستاد را اعلام کرد و عنوان داشت: رمز توفیق زندان‌های برتر در شش ماهه نخست امسال بدون شک در تقویت همدلی میان کارکنان این زندان‌ها بوده است.

دبیر ستاد کاهش آسیب زندانهای استان همکاری همدلانه میان رییس و کارکنان زندان را بسیار مهم برشمرد و اظهار امیدواری کرد کلیه زندانهای استان در شش ماه دوم سال عملکرد بسیار مطلوبی در اجرای برنامه‌های ستاد کاهش آسیب داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*