مدیرکل زندانهای استان گلستان

آزادی ۱۲ زندانی گرگانی جرائم غیرعمد با کمک ویژه رئیس سازمان زندانهای کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گلستان :علیرضا رضوانی، مدیرکل زندانها و نائب رئیس ستاد مردمی دیه استان گلستان، خبر داد: با کمک ویژه رئیس سازمان زندانهای کشور جناب آقای دکتر جهانگیر تعداد ۱۲ نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی با پرداخت مبلغی بالغ بر  چهار و نیم میلیارد ریال(۴/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰) آزاد شدند و به کانون گرم خانواده و جامعه بازگشتند.

این مقام قضائی  در ادامه افزود: با تلاش مددکاران،کمک خیرین عزیز و ستاد دیه از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۱۴۴ نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی آزاد شده اند که نسبت به سال گذشته که در کل طول سال ۱۰۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی آزاد شده بودند رشد چشمگیری داشته ایم.

رضوانی در ادامه اظهار داشت: برای آزادی این تعداد  از زندانیان جرائم غیر عمدی استان که در سال جاری آزاد شده اند مبلغی بالغ بر  ۱۸۶ میلیارد ریال بدهی داشته اند که با پرداخت مبلغ    ۶۴ میلیارد ریال از ستاد دیه و کمک خیرین و مساعدت های ریاست سازمان زندانها زمینه آزادی آنان فراهم شده است  آنچه از همه مهمتر بوده کمک و گذشت خود شکات است که مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال بوده است .

مدیر کل زندانهای استان گفت، با تدبیرومساعدتهایی که رییس عالی سازمان زندانهای کشور دارند ،کمک خیرین و ستاد دیه کشور، امیدوراریم شاهد آزادی بیشتری تا پایان سال جاری  باشیم.

نائب رئیس ستاد  دیه استان گلستان در ادامه عنوان کرد: در حال حاضر تعداد ۳۸۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمدی در زندانهای استان بخاطر عجز از پرداخت بدهی مالی و دیه محبوس هستند که نیازمند کمک مردم عزیز  و خیرین گرامی هستند لذا از همه مردم شریف مهین اسلامی و خیرین گرامی دعوت می کنم با پرداخت مبالغ اهدایی خود به شماره حساب   ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ نزد بانک ملی بنام ستاد مردمی دیه استان گلستان در ثواب آزادی زندانیان جرائم غیر عمدی و تصادف سهیم باشند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*