مدیرکل زندانهای استان اصفهان در جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مبارکه:تقویت امنیت اجتماعی بادستگیری از خانواده مددجویان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مبارکه به میزبانی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی اصفهان برگزار شد.دراین جلسه که گرجی زاده مدیر کل زندانهای استان سلطانی سرپرست فرمانداری محرابی دادستان وجمعی از خیرین نیز حضور داشتند درراستای توسعه اشتغال ویژه مددجویان بحث وبررسی شد.

مدیرکل زندانهای استان در این جلسه با قدردانی از تلاش و زحمات خیرین شهرستان مبارکه خواستار حضور بیشتر وجدی تر درراستای درآمد پایدار برای خانواده های مددجویان شد.

وی گفت: دستگیری از خانواده های زندانیان نیازمند درجهت تقویت امنیت جامعه نیز موثر و کاربردی است.

گرجی زاده حرکت به سمت ایجاد وتوسعه اشتغال پایدار برای درآمدزایی و رفع مشکلات معیشتی و درمانی و‌اموزشی را خواستار و ابراز امیدواری کرد دراین زمینه با حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان این امر تحقق یابد.

مدیر کل زندانهای استان در پایان ایجاد کارگاههایی با درآمد ثابت وپایدار را حرکتی ماندگار در عرصه زندانبانی در استان یاد کرد.

درادامه نیز دادستان عموم وانقلاب دادسرای مبارکه بر تقویت و توسعه اشتغال تاکید و خواستار حضور جدی خیرین و مسئولین شهر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*