مدیرکل زندان های استان اصفهان خبرداد:آزادی ۶۸۰ زندانی جرائم غیرعمداز زندانهای استان اصفهان در شش ماهه اول سال جاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،جلسه هیئت امناء ستاددیه اصفهان به ریاست گرجی زاده نائب رئیس این هیئت و با حضور دیگر اعضاء برگزار شد.

در این جلسه مدیرکل زندانهای استان با قدردانی از تلاش های خیرین و اعضاء هیئت امناء در راستای کاهش جمعیت کیفری وبازگشت مددجویان به آغوش جامعه و خانواده به گزارش شش ماهه اول سال جاری در راستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمداشاره و این تلاش ها را مثبت ارزیابی  کرد.

وی گفت: در شش ماهه اول سال جاری تعداد ۶۸۰ زندانی جرائم غیر عمد با کل بدهی چهارصدو هشتاد میلیارد و هشتصد و سی و هشت میلیون و هفتصد و بیست و شش هزار و هشتصد و چهل و پنج ریال با کمک و پیگیری های روسای زندانها- کارکنان و مددکاران از زندانهای استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشته اند.

گرجی زاده در تشریح این خبر همچنین افزود: از این تعداد آزادی تعداد ۳۴۱ نفر توسط ستاددیه و تعداد ۳۳۹ نفر نیز توسط انجمن های حمایت و سایر خیرین صورت گرفته است.

نائیب رئبس هیئت امناء ستاددیه اصفهان از تلاش و پیگیری های کارکنان مسئولین و مددکاران زندانها نیز در عرصه زندانبانی وآزادی زندانیان به نیکی یاد کرد و افزود: از کل بدهی مددجویان آزاد شده با تدابیر و فعالیت های صورت گرفته مبلغ یکصد و نود و سه میلیارد و هفتصد و پنجاه و سه میلیون و نهصد و شصت و نه هزار وسی و یک ریال گذشت شاکی را به دنبال داشته است.

وی در پایان گفت: مبلغ نود و یک میلیارد و دویست و بیست و هفت میلیون و شصت و چهار هزار و چهل و سه ریال آن توسط خیرین و مابقی از اعتبارات بانکی و تسهیلات پرداخت شده است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*