مدیر کل زندان های همدان بر توسعه و تقویت دوره های آموزش فنی و حرفه ای در رشته های جدید در زندان ها تاکید کرد

حسن محمد یاری مدیر کل زندان های همدان با وهب مختاران مدیر کل جدید آموزش فنی و حرفه ای استان همدان دیدار و گفت و گو کرد و در این دیدار و نشست صمیمی ،خواستار توسعه و تقویت دوره‌های آموزشی فنی و حرفه ای  در رشته‌های جدید که پتانسیل افزایش تولید  و اشتغال حتی در داخل زندان ها را دارند، شد و این مهم را مورد تاکید قرار داد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های همدان ،در این دیدار محمد یاری مدیر کل زندان های همدان انتصاب جدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان را به وی تبریک گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد .

محمد یاری در این نشست صمیمی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای ، به ارائه گزارشی از برگزاری کلاس فنی و حرفه ای در زندان های استان  پرداخت و از مدیر کل جدید آموزش فنی و حرفه ای استان همدان خواستار برگزاری  دوره های جدید فنی و حرفه ای ، تنوع دوره ها  و تعامل  و همکاری صمیمانه شد .

محمد یاری افزود: با توجه به اینکه دوره های حرفه آموزی  در سال های اخیر تکراری می باشد ،خواستار توسعه و تقویت دوره‌های آموزشی فنی و حرفه ای  در رشته‌های جدید که پتانسیل افزایش تولید  و اشتغال حتی در داخل زندان ها را دارند، شد و این مهم را مورد تاکید قرار داد .

مدیر کل زندان های همدان خواستار برگزاری دوره های جدید شامل تعمیر تلفن همراه ،تلفن خانگی ،وسایل گاز سوز ،تعمیر آیفون های تصویری و معمولی ،نصب و نگهداری و تامین دوربین های مدار بسته برای مددجویان مرد و دوره های خیاطی ،پرده دوزی ،آشپزی و شیرینی پزی برای مددجویان بند نسوان  شد .

در ادامه این نشست مدیر کل جدید آموزش فنی و حرفه ای استان همدان قول همکاری لازم را به اداره کل زندان های همدان داد و گفت : با توجه به اینکه امروزه شرایط کسب و کار تغییر کرده ما نیز بالطبع آن  به دنبال آموزش مهارت های به روز با استفاده از مربیان مجرب  در استان هستیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*