سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان زندان ها برگزار شد

سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با حضور تمامی اعضاء برگزار شد.

اسماعیل نوروزی مدیرکل محترم ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان زندان ها گفت: بیان اهمیت و ضرورت فعالیت این کمیته در راستای صیانت از حقوق مردم و سلامت نظام اداری با تأسی از تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ابلاغ سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به فصل سوم و چهارم قانون مدیریت خدمات کشوری تصریح کرد: هر ساله سازمان زندان ها در ۶ محور عمومی مورد ارزیابی دولت قرار می‌گیرد که یکی از محورهای اصلی آن سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم است.

دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان زندان ها با اشاره به اقدامات صورت گرفته ازسال ۱۳۹۳ تاکنون، کمیته مذکور را فعال و پویا توصیف کرد و افزود: سه جلسه با حضور اعضای اصلی کمیته و جلسات جانبی متعددی در حوزه کارشناسی و با حضور سایر دوایر تخصصی برگزار شد که بحمدا… نتایج مثبتی را به همراه داشته است.

در این جلسه هر یک از اعضاء به بیان نظرات خود در خصوص محورهای چندگانه مطرح شده در جلسه پرداخته و در پایان اجرای فعالیت‌ها و اقدامات عملی و تحقیقاتی متعددی در بازه زمانی مشخص و در راستای ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم به تصویب اعضاء رسید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*