دارالحفظ قرآن کریم در اندرزگاه سعادت زندان مرکزی شیراز افتتاح شد

در این مراسم معنوی که جمعی از حافظان ، مفسران ، مربیان و علاقه مندان به قرآن کریم نیز حضور داشتند عبدالمجید کشوری معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس با قدردانی از دست اندر کاران و زندانیان قرآن آموز بیان داشت: انس با قرآن کریم و در مسیر رهنمودهای انسان ساز آن قرار کرفتن، توفیقی است که شامل هر کسی نمی شود و تا به خود شناسی نرسیم یقیناً نخواهیم توانست پذیرای انوار ذلال و ملکوتی قر آن کریم برجان و دل خویش شویم.
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس افزود : یکی از اهداف و فعالیت های مورد توجه این اداره، برگزاری جلسات انس با قرآن کریم و تشویق و حمایت از قاریان، و حفاظ می باشد و ما ایمان داریم زندان یک فرصت است چه بسیار افرادی که با توجه به علاقمندی به قرآن کریم پیش از ورود به زندان امکان حضور در جلسات قرآن کریم برایشان میسر نبوده ولی اکنون ضمن حضور و شرکت فعال در این جلسات موفق به حفظ اجزا قرآن کریم نیز گردیده اند.
وی تأکید کرد: توصیه من به همه دست اندرکاران و مسئولین فرهنگی قرآنی و زندانیان این است که این فرصت را غنیمت شمارند و در رسیدن به تعالی الی الله ثابت قدم تر باشند.
کشوری همچنین بیان داشت : افتخار بنده این است که خود را خادم قرآن و دوستدار آن می دانم و به نوبه خود در جایگاه و مسئولیتی که بر عهده دارم از فعالان و تلاشگران امور قرآنی تقدیر و تشکر می نمایم.
در پایان این مراسم و پس از اقامه نماز با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های فارس، حامد کریمی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان های فارس و حمید محمدی مدیر زندان مرکزی شیراز از برگزیدگان و برترین های کلاس ها و فعالیت ها ی فرهنگی قدردانی شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*