نشست مدیرکل زندان های یزد با معاون شهردار یزد

در نشست مشترک مدیرکل زندان های یزد و معاون خدمات شهری شهرداری یزد مسائل مربوط به زندان های یزد و نحوه خدمات رسانی شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره کل زندان های یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های یزد ضمن تشریح وضعیت زندان و شرایط حاکم بر آن، مددجویان و مجموعه زندان را بخشی از جامعه معرفی کرد و متذکر شد : همه مسئولین باید نسبت به مشکلات و آسیب های جامعه احساس مسئولیت داشته باشند.

مدیرکل زندان های یزد مددجویان زندان ها را شهروندان شهر معرفی کرد که در شرایط خاصی به گذران زندگی می پردازند.

ذوالفعلی نژاد با اشاره به مشکلات پیش رو ، همکاری دستگاه ها اجرایی استان را ضروری دانست و ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با دیگر مجموعه ها بویژه شهرداری، خواستار توجه بیشتر مجموعه مدیریت شهری به زندان های یزد شد.

مدیرکل زندان یزد با تشریح  شرایط مددجویان رای باز و موضوع اشتغال و حرفه آموزی در زندان ها ، اداره کل زندان ها را آماده همکاری با شهرداری یزد در بخش های مختلف و در راستای استفاده از مددجویان رای باز دانست.

در ادامه صالحیان، معاون شهردار یزد با تشریح فعالیت های شهرداری در حوزه خدمات شهری به اهتمام شهرداری برای حل مشکلات جامعه  اشاره  نمود و زندان را هم بخشی از جامعه دانست.

معاون خدمات شهری شهرداری یزد خدمت عادلانه و فراگیر به مردم را از برنامه ها و وظایف اصلی شهرداری عنوان نمود و بر آمادگی شهرداری برای همکاری با مجموعه زندان ها در حوزه خدمات شهری تاکید کرد

در پایان حاضرین در جلسه از محوطه اطراف زندان بازدید و امکانات مورد نیاز را بررسی نمودند.

2

 

11

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*