بازدید نماینده مردم شهرستان تفرش در مجلس شورای اسلامی از زندان اراک و اردوگاه

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان مرکزی نماینده مردم شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ، عضو هیئت امنای صندوق توسعه و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیر کل زندانها از زندان مرکزی اراک و اردوگاه کاردرمانی استان بازدید نمود .


حسینی در این بازدید در جریان برنامه های اجرایی سازمان زندانها در حیطه اصلاح و تربیت مجرمین قرار گرفت.
مدیر کل زندانهای استان مرکزی ضمن تشریح وظایف و ماموریتهای سازمان زندانها در جهت تامین امنیت اجتماعی و همچنین اقدامات اصلاحی و تربیتی زندانهای استان به برنامه های اجرایی این اداره کل در حیطه فرهنگی ، حرفه آموزی ، اشتغال ، اصلاح رفتار و… اشاره نمود.
فلاحتی مطلق همچنین به مشکلات اعتباری و چالشهای ایجاد شده در اجرای برنامه های اجرایی این زندان اشاره نمود و خواستار توجه و مساعدت مسئولین در این خصوص شد.
در ادامه نماینده مردم شهرستان تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از زندان و طرح های عمرانی اجرا شده با تمجید از فضای معنوی و فرهنگی حاکم بر زندان و برنامه های متنوع در حال اجرا اظهار امیدواری کرد با به ثمر نشستن این خدمات زمینه بازگشت سلامت مددجویان به جامعه و زندگی اجتماعی و خانوادگی فراهم گردد .
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی همچنین در گفتگو با مددجویان حوزه انتخابیه خود پیگیر مشکلات آنها شد و در پایان با اشاره به تلاش و زحمات مدیر کل و مجموعه کارکنان زندانهای استان از خدمات شبانه روزی آنها تقدیر نمود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*