اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی خوش درخشید : دو مقام اول در رشته حفظ کل و ۱۰ جزء قرآن کارکنان مرد و زن زندانهای سراسر کشور از آن زندانهای خراسان جنوبی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی در دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی سراسری کارکنان مرد و زن زندانهای سراسرکشور که با حضور ۲۳۰ نفر از پرسنل به میزبانی زندانهای استان خراسان رضوی برگزار شد، در رشته حفظ کل کارکنان مرد آقای حسین کوهدو و در رشته حفظ ۱۰ جزء کارکنان زن خانم خراشادیزاده از زندان مرکزی بیرجند حائز رتبه اول و در مراسم اختتامیه لوح تقدیر مدیرکل فرهنگی وتربیتی ستاد سازمان زندانهای کشور به نامبردگان اهداء گردید . شایان ذکر است به همین مناسبت در جلسه ای که با حضورهاشمی مدیرکل و کلیه کارکنان در نمازخانه اداره کل زندانهای خراسان جنوبی برگزار شد ، لوح تقدیر و جوایز ارزنده ای از طرف مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی به نامبردگان اهداء گردید . در این جلسه رئیس اداره فرهنگی وتربیتی لوایح نامبردگان را قرائت و اززحمات نامبردگان به سبب سعی وتلاش وافر آنان در کسب این مقام ارزشمند تقدیر نمود .هاشمی مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به اهمیت قرآن کریم به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) اشاره نمود که ایشان فرموند : برتری قرآن بر سایر سخنان ، مانند برتری خداوند است بر بندگانش .
در ادامه هاشمی نیز از تلاش خانم خراشادیزاده که در رشته حفظ ۱۰ جزء برای اولین باردر کشور مقام اول را کسب نمود و همچنین از آقای کوهدو که در رشته حفظ کل قرآن نیز مقام اول را کسب کرد تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد که در سال های آینده سایر کارکنان نیز در این حوزه تلاش نمایند. .
در ادامه به جهت توجه ویژه مدیر زندان مرکزی بیرجند به مسئله قرآن آموزی و کسب این دو مقام ارزنده کشوری توسط کارکنان این زندان از ایشان نیز تقدیربعمل آمد .
در لوح تقدیر مدیرکل فرهنگی وتربیتی سازمان زندانهای کشور آمده است :
قرآن کوثر حیات بخشی است که معارفش روشنگر دلها وشفا بخش قلوب پاکان است . قرآن کتاب عرفان و معرفت ، حکمت و حکومت ومنشور هدایت است . چه زیباست سعی پویندگان مسیر قرآن و جویندگان معارف آن وسعادتمند کسانی که بر سر خوان پرکرامت ونعمت بی نهایت وحی نشسته اند واز مانده قرآنی بهرمند ند واز سرچشمه زلال آن می نوشند .
همکار گرامی جناب آقای حسین کوهدو
باسلام واحترام
کسب مقام اول در رشته حفظ کل قرآن کریم
در بیست ودومین دوره مسابقات قرآنی کارکنان مرد زندانهای سراسر کشور را خدمت جنابعالی صمیمانه تبریک عرض نموده واز درگاه ایزدمنان توفیق روز افزونتان را تحت عنایت حضرت ولیعصر(عج) خواهانم
رضا رستمی
مدیرکل فرهنگی وتربیتی
و رئیس ستاد مرکزی مسابقات قرآن کریم

               

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*