اخبار کوتاه

دیدار شورای معاونین زندانهای استان البرزبا شهردار کرج 

در راستای تعامل موثر با مدیران شهری و استانی جبار باقری با اعضای شورای معاونین با اصغر نصیری شهردار کلان شهر کرج دیدار نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز: در این دیدار و گفتگو جبار باقری ضمن قدردانی از همکاری های مستمر شهرداری کرج گفت : ما برای اینکه بتوانیم به خوبی ماموریت خود را که همان آماده سازی  مددجویان برای حضور شرافتمندانه در نیاز به تعامل  و همکاری موثر همه دستگاههای اجرایی در سطح استان داریم .

وی افزود : جامعه به ما اطمینان کرده و رسالت مهم اصلاح و تربیت و نگهداری مجرمین که خود زمانی شهروند همین شهر بوده اند را به ما سپرده اند ما هم بایستی سعی نماییم تا زمینه بازگشت سعادتمندانه این گروه از شهروندان که بعضا” از بد حادثه گرفتار شده اند را فراهم نمائیم .

مدیر کل  زندانهای استان البرزدر ادامه از خدمات ارزشمند شهرداری در احداث ساختمان انتظار خانواده زندانیان در جلوی درب ورودی جهت خانواده زندانیان در راستای حفظ حقوق شهروندی آنان تشکر و قدردانی نموده و اظهار داشت : به دلیل فرسودگی ساختمان پذیرش اولیه سالن ملاقات نیزساختمانی در حال احداث است که امیدواریم زودتر بتوانیم آنرا تکمیل و مورد بهره برداری قرار دهیم .

جبار باقری تصریح نمود : هر آنچه یک شهروند در خارج از زندان به آن نیاز دارد  اکثریت مددجویان مانیز باید از آن برخوردار شوند و با نظر قانون تنها  آزادی از آنها سلب گردیده است وبایستی  از سایر حقوق شهروندی برخوردار باشند .

دکتر نصیری شهردارکرج نیزضمن اعلام آمادی مدیریت شهری جهت استقرار امنیت پایدار گفت : ساکنین زندان شهروندان ما محسوب می شوند و نمی توانیم نسبت به آنها بی تفاوت باشیم مانیز به سهم خود همکاری خود را جهت دستیابی شما و همکاران محترمتان را جهت دست یابی به اهداف سازمانی پیش رو اعلام می داریم هر چند امیدواریم در آینده ای نه چندان دور شاهد کاهش زندانها و زندانیان در شهر خود باشیم .

گفتنی است در این دیدار مدیران عامل ستاددیه و انجمن حمایت زندانیان کرج نیز حضور داشتند

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*