سرپرست زندانهای ایلام : بستر اشتغال زندانیان در بخش کشاورزی و صیفی کاری بیش از پیش توسعه می یابد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان ایلام – کشت محصولات گلخانه ای و برداشت از آن در زندانهای استان ایلام همچنان ادامه دارد.
علی حسنوند سرپرست زندانهای ایلام اذعان داشت: با هماهنگی های انجام شده و تعامل با سایر دستگاه های اجرایی سعی شده است که بستر اشتغال زندانیان در بخش کشاورزی و صیفی کاری بیش از پیش توسعه یابد و شاهد نتایج مطلوب آن در فرایند اصلاح و تربیت باشیم.
حسنوند خاطر نشان کرد: سرمایه گذاری در بخش اشتغال و حرفه آموزی برای زندانیان با همکاری و تعامل ویژه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، مثمر ثمر واقع شد. وی گفت: تأمین نیازهای مالی زندانیان و خانواده های آنها حداقل نتیجه ای است که از این اقدام موثر به دست آمده است.
سرپرست زندانهای ایلام تصریح کرد: اشتغال زندانیان علاوه بر پرکردن اوقات فراغت زندانیان و محلی برای درآمدزایی آنها حتی در زمان تحمل حبس، عامل مهمی در کاهش آسیب های رفتاری زندانیان محسوب می گردد و مسیر پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی را هموار تر می سازد.حسنوند افزود: زمین های زراعی ، گلخانه های در اختیار، کارگاه های تخصصی و آموزش مهارت های حرفه ای روند قابل قبولی را پیش گرفته اند و انتظار می رود با استمرار و پایداری این فرایند، زمینه فعالیت در این عرصه گسترش یابد.
وی در ادامه بیان داشت: بررسی کارشناسانه و تحلیل نقاط ضعف در بخش اشتغال و حرفه آموزی ما را بر آن داشت که به صورت تیمی و کمیته ای درصدد حل مشکلات برآییم و با همکاری های پیش آمده و تعاملاتی که به منظور احیاء و توسعه بخش اشتغال زندانیان انجام پذیرفت، بستر رشد فعالیت های مذکور مساعد گردید و بحمدالله تلاش های همه جانبه ای که صورت گرفت تا کنون نتیجه قابل قبولی را به دنبال داشته است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*