فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها در بازدید از کانون اصلاح وتربیت بجنورد

فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها در بازدید از کانون اصلاح وتربیت بجنورد : تجلی منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در تکریم و صیانت از پرسنل وظیفه

سردار ایزد خواه پیما فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور با حضور در استان خراسان شمالی و بازدید از کانون اصلاح وتربیت این استان اقدامات اجرایی و فعالیت های عمرانی انجام شده در این مرکز را بسیار مطلوب توصیف نمود.

فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها در بازدید از کانون اصلاح وتربیت بجنورد

در جریان این بازدید که فرماندهی یگان حفاظت زندانهای کشور را مدیر کل زندانهای استان و جانشین فرماندهی انتظامی استان همراهی می نمودند پژمان پروین در توضیحاتی به اقدامات عمرانی اعم از ساخت و بازسازی فضای موجود اشاره نمود و خاطر نشان ساخت: در یک ساله اخیر در این مرکز اصلاحی و تربیتی مجموعاً هفتصد متر مربع اعم از احداث ،بازسازی و بهسازی انجام گرفته که امروزه فضای مطلوب وابزارلازم برای انجام فعالیت های اصلاحی و تربیتی فراهم شده است.
وی با توجه به شرایط سنی مددجویان کانون و تلاش در فراهم نمودن شرایط بازگشت سعادتمندانه آنان به کانون خانواده و بستر اجتماع به تأثیر گذار بودن آموزش ها و فرایند اصلاحی و تربیتی اشاره نمود و خاطر نشان ساخت: ارائه آموزشهای ماندگار نیازمند یک فضای لازم ومطلوب می باشد که این امر الحمدالله در این مرکز محقق گردیده است.
سردار ایزد خواه پیما نیز در این بازدید که از قسمت های مختلف از جمله خوابگاه مددجویان،محل اسکان پرسنل وظیفه،سالن اجتماعات و… انجام داد فضای موجود را یک فضای کاملا آموزشی و اصلاحی دانست و ساخت خوابگاه با کلیه امکانات ویژه و رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل وظیفه را عمل به منویات مقام معظم رهبری در تکریم وصیانت از پرسنل وظیفه دانست و از این اقدام اصولی تقدیر نمود.

فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها در بازدید از کانون اصلاح وتربیت بجنورد

فرماندهی یگان حفاظت زندانهای کشور تلفیق نگاه امنیتی با نگاه اصلاحی و تربیتی را در این مرکز بسیار مطلوب دانست و اظهارداشت: ساخت مکانی در بیرون از خوابگاه مددجویان جهت استقرار نیروهای مراقب، کمک شایانی به افزایش ضریب امنیتی کانون اصلاح وتربیت نموده است.
سردار ایزدخواه پیما در مواجهه حضوری با مددجویان این مرکز ارائه آموزش های روانشناختی و فرهنگی ،مهارت آموزی و همچنین معاضدت های قضایی و حمایتی را بسیار مطلوب دانست و بایادداشتی دردفتر کانون اصلاح وتربیت بجنورد از مدیریت زندانهای استان و رئیس کانون اصلاح وتربیت و همکاران وی تشکر نمود.

فرماندهی یگان حفاظت سازمان زندانها در بازدید از کانون اصلاح وتربیت بجنورد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*