رئیس مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز خبر داد: زندانیان مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز با حفظ۷ سوره از قرآن مجید از تسهیلات قضایی برخوردار می شوند

علی اکبر منصوری رئیس مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز گفت: طرح حفظ قرآن کریم به صورت جامع برای کلیه زندانیان مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی در حال اجرا می باشد.
منصوری گفت: طبق موافقت با قاضی ناظر مجتمع به منظور اعطای تسهیلات به زندانیان این مرکز مقرر گردیده تمامی زندانیانی که تقاضای استفاده از تسهیلات زندان را دارند، حداقل تعداد ۷ سوره قرآن را حفظ نمایند.
وی اضافه کرد: این برنامه در فواصل زمانی مشخص و با میزان تسهیلات در نظر گرفته شده رو به افزایش خواهد بود که البته این برنامه با استقبال چشمگیر زندانیان روبرو شده است.
منصوری تأکید کرد: با اجرای این طرح زندانیانی که امکان استفاده از تسهیلات قضایی را نداشته اند نیز در حال عضویت، در این طرح جامع قرآنی هستند.
رئیس مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز ادامه داد: اگر در زندانها به امر ارتقاء مبانی دینی دقت شود قطعاً در کاهش آمار بازگشت زندانیان به زندان و بازگشت مفید آنان به جامعه موفق خواهیم بود.
وی یاداور شد: اگر افراد زندانی خود را متعهد به موازین دینی بدانند به خود اجازه انجام تخلف را نمی دهند.
لازم به ذکر است که در حال حاضر در مجتمع حرفه آموزی با حضور تعداد ۷ نفر روحانی مجرب برنامه های فرهنگی و مذهبی با جدیت تمام در حال برگزاری می باشد که تاثیر بسیار زیادی در ایجاد آرامش روانی زندانیان داشته است.
شایان ذکر است با همکاری حسین غضفرنژاد قاضی ناظر مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز این طرح از ابتدای آبان ماه در این مرکز درحال اجرا است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*