حضور مدیر کل زندانهای استان اردبیل در غرفه شورای تحقیقات در نمایشگاه پژوهش
حضور مدیر کل زندانهای استان اردبیل در غرفه شورای تحقیقات در نمایشگاه پژوهش

حضور موفق شورای تحقیقات اداره کل زندانهای استان در هجدهمین نمایشگاه پژوهش ، فن آوری و فن بازار استان اردبیل

شورای تحقیقات اداره کل زندانهای استان اردبیل با حضوری موفق در هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار استان توجه بازدید کنندگان از این نمایشگاه را به خود معطوف نمود.

فتحی مدیر کل و رئیس شورای تحقیقات زندانهای استان در حاشیه بازدید از این نمایشگاه و حضور در غرفه اداره کل زندانهای استان ضمن تجلیل از برگزاری نمایشگاههای علمی و پژوهشی؛ حضور موفق زندانهای استان در این نمایشگاه را که توجه دانش پژوهان و دانشجویان و اساتید بازدید کننده از نمایشگاه را به خود معطوف نموده بود نتیجه زحمات دبیر و اعضای شورای تحقیقات زندانهای استان برشمرد و ضمن تجلیل از آنها گفت: « غرفه شورای تحقیقات زندانهای استان اردبیل به دو دلیل مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت . یکی ماهیت کاری زندان که باعث میشود دانش پژوهان نسبت به تحقیقات انجام شده در این اداره کل کنجکاو شوند و دیگری که مهم تر می باشد تعدد تحقیقات ارائه شده در غرفه که نشان از همکاری زندانهای استان با پژوهشگران ، دانشجویان و محققان رشته های مرتبط می باشد. » 

فتحی مدیر کل زندانهای استان افزود: « علاوه بر تحقیقات انجام شده اولویت های پژوهشی سازمان زندانها در قالب یک بنر تنظیم و در نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت. » وی نتایج حضور شورای تحقیقات اداره کل زندانهای استان در این نمایشگاه را مثبت ارزیابی نمود و افزود: « به عقیده بنده حضور در این نمایشگاه چند دست آورد مهم داشت . یکی اینکه شورای تحقیقات زندانهای استان به جامعه محققین استان اردبیل معرفی شد. دیگر اینکه اطلاع رسانی خوبی از اولویت های پژوهشی سازمان به علاقمندان و محققان انجام گرفت و همچنین دبیر شورای تحقیقات استان در این مدت توانست رایزنی ها و تعاملاتی با دانشجویان ، محققان و اساتید دانشگاهها در زمینه همکاری با شورای تحقیقات این اداره کل و استفاده از ظرفیت آنها در نیل به اهداف و برنامه های شورای تحقیقات انجام دهد. »

گفتنی است که در طول ایام برگزاری هجدهمین نمایشگاه دست آوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل در سالن تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی در دهه اول آذر ماه، دبیر شورای تحقیقات زندانهای استان با حضور مستمر در غرفه اداره کل زندانهای استان پاسخگوی دانش پژوهان ، دانشجویان و اساتید بازدید کننده از این غرفه در بود.

حضور مدیر کل زندانهای استان اردبیل در غرفه شورای تحقیقات در نمایشگاه پژوهش

حضور مدیر کل زندانهای استان اردبیل در غرفه شورای تحقیقات در نمایشگاه پژوهش

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*