جشن میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام صادق(ع) در زندان مرکزی یاسوج


مراسم جشن فرخنده سالروز میلاد پیامبر نور و رحمت و پیام آور توحید و وحدت، حضرت محمد مصطفی(ص) و ششمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام جعفر صادق(ع) در زندان مرکزی یاسوج برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای کهگیلویه وبویراحمد این مراسم که با حضور سخنگو معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانها ، سرهنگ دهش فرمانده یگان حفاظت ، رحیمی رئیس زندان و دیگر مسؤلین زندان مرکزی یاسوج و شرکت مددجویان در سالن اجتماعات این زندان برگزار شده بود، برنامه های متنوع، شاد و مفرحی اجراء گردید .
سخنگو معاونت سلامت ، اصلاح و تربیت طی سخنانی، گوشه هایی از زندگی پر برکت حضرت نبی اکرم(ص) و حضرت امام صادق (ع) را تشریح و توسل به سیره نبوی و زندگی ائمه اطهار(ع) را بهترین راه سعادت بشریت خواند.
وی با گرامیداشت هفته وحدت گفت: همه ما باید با توسل به قرآن کریم و الگو گرفتن از پیامبر اسلام و اهل بیت(ع)، وحدت و همدلی را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
گفتنی است در این برنامه مداحان اهل بیت عصمت و طهارت نیز با همراهی حاضران، در مدح پیامبر اسلام(ص) و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت به مدیحه سرایی و مولودی خوانی پرداخته واجرای نمایش ، سرود و اهداء جوایز از دیگر برنامه های این جشن بزرگ بوده که در فضایی شاد برگزار گردید

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*