مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد: پیامبر اکرم و اهل بیتش بعنوان انسانهایی کامل بهترین الگو برای جامعه بشری هستند


مراسم جشن فرخنده سالروز میلاد پیامبر نور و رحمت و پیام آور توحید و وحدت، حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) وگرامیداشت هفته وحدت در کانون اصلاح و تربیت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان های کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک وحدت ومولود حضرت ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) مراسم جشنی با حضورمدیر کل زندانها، مسؤلین ستادی ، رئیس و کارکنان کانون و اندرزگاه نسوان و شرکت کلیه مددجویان درنمازخانه کانون اصلاح و تربیت برگزار گردید.
دراین مراسم اسماعیل جمیاری مدیر کل زندانها ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک میلاد پیامبر رحمت(ص) و رئیس فقه جعفری حضرت امام صادق (ع) گفت: زندگی حضرت رسول اکرم(ص) و ائمه معصومین علیهم السلام باید برای همه ما بعنوان یک درس و سرمشق بوده و این الگو پذیری بایستی در رفتار، منش و زندگی روزمره ما ملموس باشد.
وی افزود: خداوند متعال پیامبر را مظهر اسوه حسنه و الگو پذیری بشریت معرفی نموده که با تبعیت ازاخلاق و منش رفتاری پیامبر رحمت می توانیم نفس خود را در جهت تعالی و رسیدن به قرب الی الله رهنمون سازیم.

این مقام ارشد زندانهای استان تصریح کرد: پیامبر اسلام و فرزندان گرامیش با داشتن تمام خصال بزرگ انسانی و داشتن فضائل می توانند بهترین راهنمای بشریت در این عصر باشند و چه خوب است شما مددجویان با مطالعه در زندگی این بزرگان و عمل به فرامین آنان در راه بازسازی شخصیت خود تلاش نمائید.
وی خطاب به مددجویان خاطر نشان ساخت: زندان و این ایام فرصت مناسبی است تا با توسل به پیامبر(ص) و اهل بیت مکرمش جهت تغییرو کردار خود تلاش نموده تا جامعه ای سالم ، خوب و صالح داشته باشیم.
گفتنی است که اجرای سرود، مولودیه خوانی درمدح پیامبر(ص) و اهداء جوایزی به فعالین فرهنگی و برگزیدگان مسابقات از دیگر برنامه های آئین میلاد بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*