اخبار کوتاه
فرهنگ صلح و سازش در زندانهای مازندران نهادینه شده است
بازدید مدیرکل زندانهای استان مازندران از زندان قائمشهر

مدیرکل زندانهای استان مازندران : فرهنگ صلح و سازش در زندانهای مازندران نهادینه شده است

 

مدیرکل زندانهای مازندران در بازدید از زندان قائمشهر با اشاره به عملکرد موفق شورای حل اختلاف زندان بر اشاعه فرهنگ صلح و سازش تأکید کرد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، علی اکبر غفاریان در بازدید از زندان قائمشهر ضمن ابراز رضایت از وضعیت کلی زندان،  عملکرد زندان قائمشهر را در حوزه شورای حل اختلاف بسیار عالی و تأثیر گذار عنوان کرد .

غفاریان کسب رتبه برتر استانی شورای حل اختلاف زندان قائمشهر را ثمره و نتیجه سعی و تلاش و پشتکار کارکنان و رئیس زندان دانست .

وی افزود، اشاعه فرهنگ صلح و سازش باید در زندانها نهادینه شود و رسیدگی به مشکلات زندانیان نماد انسان دوستی و توجه ویژه به حفظ کرامات انسانی و حقوق شهروندی در نظام زندانبانی اسلامی است.

مدیرکل زندانهای استان مازندران تلاش مددکاران و اعضای شورای حل اختلاف مستقر در زندان قائمشهر را ارزشی دانسته و بر استمرار آن در راستای تحقق سیاستهای عالیه سازمان و قوه قضایه تأکید کرد .

وی اضافه کرد، شورای حل اختلاف زندانها می توانند با دعوت از شکات زندانیان به زندان و پیگیریهای مستمر در کاهش جمعیت کیفری زندانها نقش موثری ایفاء نماید .

غفاریان تصریح کرد، در ارزیابیهای انجام شده شورای حل اختلاف زندان نوشهر در رتبه دوم و شورای حل اختلاف زندان بابل در رتبه سوم قرار گرفت . /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*