مدیرکل زندان های هرمزگان: دیوان محاسبات بهترین مشاور مالی برای دستگاههای اجرایی است

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: دیوان محاسبات بازوی توانمند مشورتی و بهترین مشاور مالی برای دستگاههای اجرایی است.

علی استادی در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان افزود: دیوان محاسبات پاسدار بیت المال است و با راهنمایی های این دستگاه، بودجه و اعتبارات در مسیر قانونی هزینه می شود.

وی با بیان اینکه ماهیت کار دیوان محاسبات کنترل و نظارت بر هزینه های دستگاههای اجرایی است گفت: تعامل و همکاری مناسب با دیوان محاسبات در بهبود عملکرد مالی دستگاههای اجرایی بسیار موثر خواهد بود.

مدیرکل زندان های هرمزگان به مشکلات مالی زندان های استان اشاره و تصریح کرد: زندان های استان به خصوص زندان بندرعباس فرسوده و نیاز است در کوتاهترین زمان ممکن بعضی از این اماکن بازسازی و بهسازی شوند.

استادی بیان داشت: اعتبارات اندک زندان های استان جوابگوی هزینه های جاری هم نیست و نیاز است دیوان محاسبات با ارشاد و راهنمایی، گره گشای این مشکل در زندان ها باشد.

وی افزود: صرفه جویی در هزینه ها در اولویت زندان ها است اما مشکلات مالی به اندازه ای است که حتی با صرفه جویی هم مشکلی برطرف نمی شود.

مدیرکل زندان های استان گفت: کار در زندان ها متفاوت از سایر دستگاهها است و نیازمند همراهی دیوان محاسبات برای رفع برخی از مشکلات هستیم.

مدیر کل دیوان محاسبات هرمزگان هم گفت: دیوان محاسبات با کنترل و نظارت به دنبال نهادینه شدن انضباط مالی و توسعه و بهبود عملکرد مالی دستگاههای اجرایی است.

محسن ناظم البکاء جهرمی افزود: برای خیلی از چالش ها راهکار قانونی وجود دارد و دیوان محاسبات هم  آماده  هرگونه همکاری با زندان های استان است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*