بازدید هیأت قضایی کاشمر از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان

هیأت قضایی کاشمر با حضور در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان از نزدیک به بررسی پروندههای قضایی مددجویان حوزه قضائی کاشمر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان در ابتدای این بازدید هیأت قضایی کاشمر متشکل از طالعی دادستان کاشمر، فرزانه دادستان بردسکن، سلطانی دادستان خلیل آباد، حجازی و حسینی دادیاران اجرای احکام کاشمر طی نشستی با مهدویان منش مدیر اردوگاه پیرامون مسائل قضایی به گفتگو پرداختند.

هیأت قضایی در ادامه با حضور در کارگاهها، مراکز اشتغال، اندرزگاه باز، مشاوره و اندرزگاه قرآنی از نزدیک با روند انجام برنامه های بازپرورانه و نگهداری محکومین آشنا شدند. سپس با تشکیل جلسه و استماع عرایض حضوری مددجویان مسائل قضایی آنان را بررسی کردند.

مهدویان منش مدیر اردوگاه نیز خاطر نشان کرد: دیدارهای چهره به چهره قضات با مددجویان در رسیدگی سریعتر به امور و کاهش آسیب های روحی آنان کمک شایانی خواهد کرد.که بحمدالله همکاری خوبی در راستای رسیدگی عادلانه به پرونده های مددجویان بین اردوگاه و مجموعه های قضایی برقرار است که جای تقدیر و تشکر از دلسوزی و همت مسئولین قضایی دارد.

هیأت قضایی در پایان وضع موجود را بسیار مطلوب ارزیابی و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون همت و تلاش شبانه روزی مدیر و پرسنل اردوگاه عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*