نشست کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان زندان ها برگزار شد

چهارمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با حضور اعضاء اصلی کمیته برگزار شد.

اسماعیل نوروزی مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم ضمن تقدیر از برگزاری منظم جلسات این کمیته گفت: اعضای کمیته در جهت انجام بهینه فعالیت‌ها، تحقق اهداف عالی سازمانی، رضایتمندی مردم و نیز فراهم کردن بستر پاسخگویی مناسب به مطالبات ارباب رجوع به بحث و گفت‌وگو تبیین راهکارهای عملیاتی می‌پردازند.

وی تصریح کرد: با عنایت به اقدامات خوبی که در سطح سازمان زندانها در جهت شفافیت اداری شکل گرفته است، اصلاح، احیاء و استانداردسازی فرآیندهای کاری عاملی مهم در ایجاد رضایت‌مندی در مردم است.

دبیر کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با اشاره به حذف بروکراسی اداری در فرآیندهای سازمانی افزود: بهره‌مندی از تکنولوژی روز و حرکت به سمت الکترونیکی نمودن فرآیندهای اجرایی یکی از عوامل مهم مقابله با فساد اداری و رضایت‌مندی مردم می‌باشد که این امر با شفافیت نظام اداری تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به رشد قابل توجه رتبه‌ای سازمان در ارزیابی از شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی در بین دستگاه‌های دولتی در سال ۱۳۹۵ تأکید کرد: همکاری و همدلی تمامی حوزه‌های تخصصی در پیشگیری از بروز فساد اداری و رضایت‌مندی حداکثری مردم امری مهم در پیشبرد اهداف سازمانی است.

در این جلسه، اعضا نسبت به بیان اقدامات صورت گرفته در راستای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم پرداختند.

در این نشست حوزه‌های تخصصی، ریاست و روابط عمومی، معاونت قضایی و اجرای احکام، اداره کل حفاظت و اطلاعات، اداره کل نوسازی و تحول اداری، اداره کل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و اداره کل امور کارکنان و خدمات اداری به بیان فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه خود در راستای این کمیته پرداختند.

نشست‌های کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم به صورت دوره‌ای و منظم در سازمان زندانها در جهت شفاف‌سازی اداری و صیانت از حقوق مردم برگزار می‌شود.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*