مدیرکل زندانهای استان ایلام خطاب به سربازان وظیفه: مجهز به سلاح ایمان باشید

به گزارش روابط عمومی زندانهای ایلام – سربازانی که در مسابقات قرآنی و احکام حائز رتبه برتر شده بودند مورد تشویق قرار گرفتند.
عبدالمجید کشوری مدیرکل زندانهای استان ایلام به همراه ایمانی دادیار اجرای احکام دادسرای ایلام از وضعیت سربازان وظیفه مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی بازدید کردند و ضمن استماع اظهارات آنها ، در خصوص خدمت مقدس سربازی مطالبی را بازگو نمودند.در این بازدید سرهنگ شکری فرمانده یگان حفاظت زندانهای ایلام و مسئولین مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی نیز حضور داشتند.
کشوری خطاب به سربازان وظیفه خاطر نشان کرد: مجهز به سلاح ایمان باشید و خدمت مقدس سربازی در سنگر اصلاح و تربیت را ارزشمند بدانید و به دنبال ارتقاء سطح آگاهی های دینی و اعتقادی خویش و همچنین انس با مسائل مذهبی و دینی باشید. مدیرکل زندانهای استان ایلام تصریح کرد: تکیه بر معنویات و حرکت در صراط مستقیم، مسیر سعادت و کمال را هموار می سازد و انسان را از خطا و اشتباه دور می کند.
کشوری در ادامه سربازان وظیفه را همکاران موقت و متعهد زندانبانان خواند و افزود: بخشی از تأمین امنیت زندانها بر دوش سربازان وظیفه است و توجه به نیازهای آنها و رفع مشکلاتشان از اولویت های مهم کاری است که به صورت هدفمند به آن پرداخته می شود و در برنامه های تدوین شده گنجانده شده است.
ایشان یادگیری مهارت های فنی و حرفه ای را برای سربازان وظیفه حائز اهمیت دانست و بیان داشت: با همکاری اداره آموزش فنی و حرفه ای استان، بستر یادگیری مهارت های مختلفی در سطح زندانهای استان برای کلیه گروه های هدف فراهم آمده است که ضمن پرورش استعدادها و بکارگیری آنها، زمینه اشتغال به کار سربازان وظیفه و زندانیان نیز خارج از زندان مهیا می شود.
در پایان این بازدید از سربازان وظیفه ای که در مسابقات قرآنی و احکام حائز رتبه های برتر شده بودند با اهداء جوایزی تقدیر شد، لازم به ذکر است پس از بازدیدهای اولیه مدیرکل زندانهای استان (در یک ماه گذشته ) از آسایشگاه سربازان وظیفه و وضعیت آنها، تحول مطلوبی به منظور رفاه حال سربازان انجام گرفته است که می توان به ارتقاء کیفی آسایشگاه آنها، زیباسازی محیطی و تنوع در کلاس های آموزشی، امکان ارتباط مستقیم با مسئولین و رفع مشکلات آنها و… اشاره کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*