مدیر کل فرهنگی سازمان زندانهای کشور از اردوگاه استان خراسان رضوی بازدید کرد

جت الاسلام و المسلمین رضا رستمی مدیرکل فرهنگی تربیتی سازمان زندانها از برنامه های فرهنگی و اشتغال اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران، مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان به همراه جمعی از مسؤولین از برنامه ها و اقدامات حوزه فرهنگی و اشتغال اردوگاه بازدید نمودند. در این بازدید حجت الاسلام رستمی ضمن حضور در مجموعه های فرهنگی، نمازخانه ها، اندرزگاه قرآنی، مراکز مشاوره، اماکن ورزشی و کارگاههای اشتغال اقدامات و برنامه های مذهبی،آموزشی و تربیتی اجرا شده را مورد ارزیابی قرار دادند.

وی همچنین با حضور در کارگاه های اشتغال از فعالیتهای مددجویان شاغل در این کارگاه ها بازدید و از نزدیک در روند اقدامات انجام شده قرارگرفت.

حجت الاسلام رستمی در حاشیه بازدید از برنامه های فرهنگی و تربیتی اردوگاه تلاش در جبهه  فرهنگی را اقدامی ارزشمند، مهم و حیاتی در زندانها دانسته و اظهار داشت: حرکت در مسیر اصلاح و تربیت مددجویان یکی از اساسی ترین رسالتهای سازمان زندانهاست و باید در مسیری گام برداریم که زندان بستر تربیتی مناسبی برای مددجویان باشد.

وی در پایان اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و اشتغال اردوگاه را مثبت ارزیابی و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون زحمات شبانه روزی مدیر و پرسنل اردوگاه عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*