بازدید معاون قضایی سازمان زندانها از زندانهای نسوان-نظام و کانون اصلاح و تربیت اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، دکتر شیخ پور معاون قضایی سازمان زندانها به همراه پورمند مدیرکل قضایی واجرای احکام –کرمی رئیس اداره اجرای احکام و علیپور رئیس اداره قضایی از زندانهای نسوان-نظام و کانون اصلاح و تربیت بازدید کردند.

دراین بازدید که گرجی زاده مدیرکل،امینی معاون اداری مالی- پهلوانی رئیس اداره قضایی و اجرای احکام اداره کل-رضی،پویامنش و جوادی روسای زندانهای نظام- نسوان و کانون نیز حضور داشتد معاون قضایی سازمان از کلیه خوابگاهها و فعالیت های در حال انجام و صورت گرفته در این سه زندان بازدید و از نزدیک با برخی مددجویان دیدار چهره به چهره داشت.

گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان در این بازدید در تشریح فعالیت ها گفت:وحدت و انسجام مسئولین و کارکنان  در زندانها موجب گردیده تا فعالیت های اصلاحی و تربیت و قضایی در زندانها با تمام توان و تلاش  شبانه روزی در کلیه زندانها اجرا وبحمداله نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه از پیگیری های مداوم مددکاران و کارشناسان اجرای احکام زندانها نیز سخن گفت و اظهارداشت: سه زندان نسوان و نظام و کانون به دلیل نوع زندانیان آن از جایگاه خاصی برخوردار است و مسئولین و مددکاران هر زندان با تعامل و پیگیری های مداوم همیشه سعی در رفع مشکلات مددجویان و آزادی آنان داشته و خواهد داشت.

وی درادامه گفت: ایجاد اشتغال صد درصدی برای مددجویان زندان نسوان با کمک ومشارکت و تعامل خیرین موجب گردیده تا زمینه آرامش بیشتری در مجموعه زندان مهیا و دیگر فعالیت های اصلاحی و تربیتی نیز با رشد و قوت بیشتری دنبال گردد.

گرجی زاده مددجویان کانون اصلاح و تربیت را نیز بدلیل سن و نوع جرائم از جمله اقدامات موثر مسئولین این مرکز بیان کرد و گفت: پیگیری های مداوم و تسلط بر امورات قضایی این دسته از زندانیان نیز در کنار سایر فعالیت های اصلاحی و تربیتی و اشتغال و حرفه آموزی امید به زندگی و ادامه بازگشت به آغوش جامعه و خانواده را مهیا کرده است.

مدیرکل زندان های استان در بازدید از زندان نظامیان نیز اظهارداشت: حضور مداوم رئیس و دادستان و قضات دادسرای نظامی اصفهان موجب گردیده تا مددجویان این دادسرا نیز پس از مدت کوتاهی از زندان آزاد و به آغوش خانواده و یگان های نظامی خود بازگردند و این زندان از جمله زندانهایی است که در راستای کاهش جمعیت کیفری موفقیت خاصی داشته است.

در این بازدید همچنین جوادی رئیس کانون اصلاح و تربیت،پویامنش رئیس زندان نسوان و رضی رئیس زندان نظامیان به تشریح جزئیات بیشتر از اقدامات انجام گرفته پرداختند.

شیخ پور معاون قضایی اجرای احکام سازمان زندانها نیز در این بازدید که بیش از ۳ ساعت بطول انجامید از اقدامات موثر انجام گرفته در زندانها قدردانی کرد و راهنمایی های لازم را در این خصوص به مسئولین زندان و کارکنان ارائه کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*