مراسم پایان دوره ۲۴۹ فراگیران آموزشی مرکز آموزش سازمان زندان ها با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها برگزار شد

به گزارش اداره اجتماعی و روابط عمومی یگان حفاظت سازمان زندان ها ، مراسم پایان دوره و جشن سردوشی فراگیران مرکز آموزش شهید کچویی سازمان زندانها با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن ایزدخواه پیما و جمعی از معاونین و فرماندهان یگانهای حفاظت ادارات کل استانها برگزار گردید.

این مراسم با اجرای تشریفات در ابتدای ورود فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها به مرکز آموزش و ادای احترام ایشان به جایگاه یادبود مقام والای شهیدان آغاز گردید.

در ادامه معاون آموزش مرکز به ارائه گزارش اقدامات و روند آموزش فراگیران پرداخته و همچنین درجات ترفیعی جمعی از کارکنان یگان حفاظت و سردوشی نماینده فراگیران توسط سردار سرتیپ دوم پاسدار ایزدخواه پیما    اعطاء گردید.

سپس یگانهای منتخب با سرودن اشعار حماسی و ملی از مقابل جایگاه رژه رفتند.

سردار ایزدخواه پیما سخنان خود را با تقدیم سلام و درود به حضرت بقیه الله الاعظم (عج) ، درود به روان پاک شهدا و امام شهدا (ره) و آرزوی سلامتی برای فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) آغاز نموده و با اشاره به سوء استفاده برخی منافقین و آشوب گران از نارضایتی مردم از وضع اقتصادی افزود: یقیناً مردم شریف ایران وطن ، پرچم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را دوست داشته و مطالبات خود را از طریق قانونی پیگیری می نمایند و افرادی که اینگونه در کشور آشوب ایجاد می کنند اهدافی بجز مطالبات مالی و اقتصادی دارند که لازم است شما سربازان عزیز در این خصوص بصیرت لازم را داشته و از قرار گرفتن در مسیر آنان خودداری نمایید.

ایشان با اشاره به اینکه شما سربازان راه و مسیر زندگیتان را خود انتخاب می نمایید خاطر نشان کرد: بسیاری از سربازان دوره های پیشین از دوره های کارآفرینی و موقعیت های پیش آمده در حین خدمت استفاده نموده و حافظ قرآن، متخصص در حرفه ای خاص و یا حتی برخی از آنان با تلاش و پشتکار و ارتقاء تحصیلات خود در حال حاضر از مدیران کل سازمان زندانها شده اند و متاسفانه عده قلیلی هم عمداً یا سهواً مرتکب جرائمی شده و مدتی از عمر خود را در زندانها سپری می نمایند.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها در پایان از جناب آقای دکتر جهانگیر ریاست محترم سازمان زندانها و هیئت بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح به سرپرستی سردار کمالی در راستای توجه ویژه به امر آموزش، معیشت، پرنمودن اوقات فراغت و فعالیت های فرهنگی و ورزشی کارکنان وظیفه یگان حفاظت قدردانی نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*