اجرای تئاتر خیابانی در زندان مرکزی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، به مناسبت دهه مبارک فجر و با همکاری حوزه هنری استان بوشهر در تمامی اندرزگاه های زندان مرکزی بوشهر، تئاتر خیابانی با موضوع انقلاب به نمایش در آمد.

خزری رئیس زندان مرکزی ضمن تشکر از همکاری حوزه هنری استان بوشهر اظهار داشت: اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در زندان، بسیار مثمرثمر و روحیه بخش می باشد و باعث می شود مددجویان برای مدتی از فشار روحی و روانی به دور باشند که این اقدام برای مجریان و برگزار کنندگان چنین فعالیت هایی پاداش های اُخروی خواهد داشت، زیرا موجبات شادی و نشاط تعدادی انسان می شوند.

شهریاری، مسئول واحد سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی بوشهر نیز گفت: در راستای برگزاری جشن های سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این مرکز با همکاری سازمان ها و نهاد های مختلف اقدام به برپایی مراسمات مختلف نموده است. وی افزود: به همین مناسبت تاکنون با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، ستاد اقامه نماز، حوزه هنری استان بوشهر، اداره کل ورزش و جوانان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برنامه هایی همچون محفل اُنسی با قرآن، پیاده روی پرسنل، تئاتر خیابانی و مسابقات ورزشی مددجویان و پرسنل برگزار کرده است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*