بازدید مدیر کل زندان های استان بوشهر از زندان مرکزی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر، حیدری، مدیر کل زندان های استان بوشهر ،عمرانی مسئول روابط عمومی وزمانی رئیس حفاظت واطلاعات اداره کل به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر از زندان مرکزی بوشهر بازدید بعمل آوردند.

حیدری با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این بازدید اظهار داشت: همواره سعی و تلاش بر این است که مسئولین زندان ها بصورت مرتب و دوره ای از اندرزگاه ها بازدید نمایند و از نزدیک شاهد فعالیت های مددجویان و همچنین شنیدن درخواست های قضائی و اداری آنها باشند. وی افزود: بر همین اساس و به مناسبت دهه مبارک فجر، در این بازدید با تنی چند از مددجویان نیز که مشکلات قضائی و اداری داشتند دیدار و دستورات لازم در خصوص پیگیری خواسته های آنها داده شد.

خزری رئیس زندان مرکزی بوشهر نیز در این بازدید گفت: به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از کلیه قضات استان و مسئولین زندان ها جهت دیدار با مددجویان و شنیدن عرض حال آنها دعوت بعمل آمده است که تاکنون تعداد زیادی از مسئولین قضایی و اداره کل زندان های استان از این مرکز بازدید نموده اند.

شایان ذکر است مدیر کل زندان های استان بوشهر از گروه سرود و تئاتر این زندان نیز دیدن و اعضای آن را مورد تفعقد قرار دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*