آزادی زندانی محکوم به قصاص نفس از زندان مرکزی شهرکرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ با پیگیری های مستمر رئیس، مددکاران و اعضای شورای حل اختلاف زندان مرکزی شهرکرد و خیرین محلی و استانی، سرانجام مددجوی محکوم به قصاص نفس، از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
مددجو “ح-ص” که به جرم قتل عمد در زندان مرکزی شهرکرد تحمل حبس می نمود، با پیگیری های بی وقفه مسئولین و حضور چند نوبه ای در منزل اولیاء دم، سرانجام زمینه آزادی این مددجو فراهم گردید.
حمید کریمی رئیس زندان مرکزی شهرکرد با اعلام این خبر گفت: اسلام دین گذشت، عطوفت و فداکاری است و اولیاالله و معصومین نیز به این مورد تاکید بسیار داشته اند.
وی افزود: گذشت و بخشش، رضایت خداوند را در پی دارد و به تبعیت از این خصلت حسنه است که در قانون جزایی مملکت ما نیز به عطوفت اسلامی توجه ویژه ای گردیده و به مناسبت های مختلف، مجرمین نیز به پیشنهاد رئیس قوه قضائیه و موافقت رهبر معظم انقلاب از این موهبت بهره مند می گردند.
رئیس زندان مرکزی شهرکرد از پشتیبانی و حمایت بی دریغ مدیرکل زندان‌ها، پیگیری شورای حل اختلاف مستقر در زندان و مددکاران زندان که در نجات این زندانی از مرگ و آزادی وی از قید حبس، اهتمام فراوانی داشته اند قدردانی و تشکر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*