سالن سینما تئاتر باز سازی شده زندان اردبیل
سالن سینما تئاتر باز سازی شده زندان اردبیل

سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی اردبیل بازسازی و در ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار گرفت

با حضور مدیرکل زندانهای استان اردبیل، سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی که به شیوه زیبایی بازسازی شده بود افتتاح و به مناسبت ایام الله فجر مورد بهره برداری قرار گرفت.

عبدی معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان اردبیل در حاشیه جشن بزرگ انقلاب به خبر نگار سایت اداره کل زندانهای استان گفت: « با توجه به نقش سازنده هنر در تغییر اندیشه و با عنایت به فعالیت های ارزنده ای که در حوزه هنر در زندان اردبیل صورت می گیرد . سالن سینما تئاتر زندان اردبیل با هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال به صورت اساسی بازسازی شد و به مناسبت ایام الله مبارک فجر مورد بهره برداری گروه هنری مددجویان زندان قرار گرفت. »

گفتنی است که به نقل از معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان اردبیل سن نمایش ، کف سالن ، دیوارها ، سقف و نورهای این مجموعه با نما کاری و ابزار مدرن مورد بازسازی قرار گرفته و همچنین صندلی های سالن سینما تئاتر این مجموعه که فاقد استاندارهای لازم و مستهلک بودند با صندلی های مبله ی نو تعویض شدند.

در آیین گشایش مجدد این مجموعه پس از بازسازی و تجهیز ؛ مدیرکل زندانهای استان از مسئولین فرهنگی زندان و دست اندرکاران اصلاح و تربیت خواست تا مفاهیم اسلامی و انسانی را در قالب هنر تولید و به مددجویان عرضه نمایند.

گفتنی است با تلاشهای صورت گرفته در بخش فرهنگی و هنری زندان اردبیل از این مکان برای تولید نمایش صحنه ای ، برگزاری کنفرانس ها و همایش های علمی و آموزشی ویژه مددجویان ، تولید سرود و آهنگ های انقلابی و پخش فیلم های سینمایی به صورت سینما پروجکشن و برگزاری جلسات نقد هنری و ادبی استفاده خواهد شد . 

سالن سینما تئاتر باز سازی شده زندان اردبیل

سالن سینما تئاتر باز سازی شده زندان اردبیل

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*